Інститут оздоровлення і відродження народів України
Благодійний фонд "Небодарний цілитель"
Інститут молекулярної біології і генетики Національної Академії Наук України
ukr
rus engА.І. Потопальський

Анатолій Іванович Потопальський

Директор Інституту оздоровлення і відродження народів України та Благодійного фонду "Небодарний цілитель", Керівник групи модифікації структури біологічно активних речовин ІМБіГ НАН України,
кандидат медичних наук, доцент, Заслужений винахідник України, професор Європейської академії проблем людини, номінант Нобелівської премії 2004 р. за спеціальністю «медична хімія»

Біографічна довідка

Монографії

Нагорода Міжнародної академії наук і вищої освіти

Продукція випускається під брендом «Доктора А.І. Потопальського»
Свідоцтво на знак для товарів і послуг №109425

Гурт БОГУ ДАР та Звернення до всіх людяних,
кмітливих і розумних людей

Новий науковий напрямок
духовного і молекулярно-генетичного
оздоровлення людини і довкілля

В 1959 А.І. Потопальським вiдкрито і всі ці роки розробляється новий науковий напрямок цiлеспрямованого покращення структури природних бiологiчно активних речовин з одержанням препаратiв, якi на молекулярному i генетичному рiвнi оздоровпюють людину i довкiлля. В iнститутi молекулярної бiологiї i генетики НАН України та iнститутi оздоровлення i вiдродження народiв України (ТОВ) одержанi оригiнальнi препарати з протипухлинною, противiрусною (в т.ч. i проти СНIДу), iмунорегулюючою i протирадiацiйною дiєю, розроблено способи використання їх впливу на бiологiчнi процеси в медицинi, ветеринарiї, сiльському господарствi. Найбiльш вiдомi з них амiтозин та iзатiзон, якi захищенi авторськими свiдоцтвами i багатьма закордонними патентами.

Оздоровча система доктора А.І. Потопальського

Інформація для ознайомлення До 62-ї річниці створення амітозину

Довідникова література

Громадські слухання-2009

Матеріали міжнародного форуму-2005

Матеріали міжнародного форуму-2016

Матеріали міжнародного форуму-2018

Матеріали міжнар. семінару в НУБіП-2017


Рекомендації доктора А.І. Потопальського для комплексного оздоровлення, лікування та профілактики злоякісних і доброякісних пухлин, вірусних і імуноагресивних захворювань

Оголошення про коронавірус

Інформація для всіх, у кого болить душа за Україну


Спочатку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог. (Йн 1:1)

Перехід на сторінку Молитв і Поезії
Шановні однодумці і прихильники
Системи оздоровлення
доктора А.І. Потопальського

На даний момент діяльність інституту, а також консультації призупинені в зв'язку з воєнним станом і відсутністю кадрів.
50 років
Інституту молекулярної біології
і генетики НАН України
Дивіться поздоровлення від команди ІОВНУ, однодумців і вдячних пацієнтів
ФБ і YOUTUBEВідеоматеріали про нашу діяльність на Youtube

    Плей-лист всіх відео,    Громадські слухання-2009 ,    Порятунок приреченихЗВЕРНЕННЯ
до всіх людяних, кмітливих і розумних людей

Дорогі і шановні співзасновники юридичних і громадських наших організацій, співробітники, однодумці, теперішні і колишні пацієнти!

У ці грудневі дні (14-15 грудня 2021 р.) ми відзначаємо радісну і одночасно сумну дату – 60-ту річницю першої публікації про створений 62 роки тому протипухлинний, противірусний, антимікробний, протималярійний та імунорегулюючий препарат «АМІТОЗИН» доктора А.І. Потопальського.

Незважаючи на рекомендації видатних спеціалістів онкологів про затвердження препарату Амітозин в медичній практиці, підсумованих за результатом обмежених клінічних випробувань препарату на важких і безнадійних хворих, проведених відповідно до рішення Фармкомітету від 24.06.99. (лист № 807-кн від 26.12.2001 директора Інституту онкології (теперішнього Національного інституту раку) С.О. Шалімова до директора Державного Фармакологічного Центру, члену-кореспонденту АМН України професору О.В. Стефанову), препарат до цього часу не затверджений, а кількість смертей від онкологічних захворювань щорічно зростає.

Препарат «АМІТОЗИН» став основою створення оригінальної авторської цілісної системи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля. Ця система має світове визнання науковими і практичними виконавцями – гуманітарними та ветеринарними лікарями (онкологами, вірусологами, мікробіологами, імунологами та ін.). Зараз до них приєдналася велика група працівників сільського господарства та екологів. Але, на превеликий жаль, система не має широкого застосування на практиці через численні бюрократичні і людські штучні перепони.

У цей день хочу щиро подякувати Вам, засновникам Центру духовного відродження та оздоровлення людини і довкілля, в першу чергу ректору НУБіП, академіку АПН України, професору С.М. Ніколаєнку, усім знайомим і незнайомим подвижникам, які прокинулися від нудної але липкої дрімоти і забуття. Реагуйте, використовуйте наші життя стверджуючі надбання для власного і загальнонародного здоров'я і порятунку. Порятунку для себе, своїх нащадків і здоров'я друзів наших менших.

Повний текст ЗВЕРНЕННЯ і додатки читайте в форматі PDF .Джерело: https://www.president.gov.ua/documents/1942021-38909Відповідь А.І. Потопальського на численні запитання після виходу передачі про нього на каналі СТБ

Запит Natali Dzobchuk від 03.12.2020 р.

То ви не відповіли на питання чи є Пан Потопальський А. лікарем, лікарем-онкологом.
Перефразую, чи препарат "ізотізон" зараєстрований в Україні для лікування людей і яких саме захворювань.
І мабуть Ви маєте клінічно підтвркдженні дані, тисячів або навіть міліонів вилікуваних онкохворих.

https://www.facebook.com/1211466168977924/posts/2509312592526602/


Шановна Наталія Дзобчук(Natali Dzobchuk)!

Щиро вдячний Вам особисто і від імені тих покинутих суспільством і багатьма лікарями, так званих «безнадійних інкурабельних» хворих, за інтерес і бажання знайти у брудному потоці свідомої та професійно навіяної, мутної, добре відточеної брехні Боже зерно Істини.

Я за освітою з 1963 р. дійсно за дипломом лікар-лікувальник, а ще раніше до інституту мав середню медичну освіту – фельдшер-акушер. З часів навчання у Станіславському, а нині Івано-Франківському медінституті, ще й науковець. Маю перші наукові студентські публікації у 1960-1961рр., тобто 60 років тому.

У програмі «Я соромлюсь свого тіла», виставленому на фейсбуці телеканалу СТБ та ютуб-каналі СТБ, більшість з теперішніх активних нападників набагато молодші та нічого не хочуть знати про розроблений мною новий Науковий напрямок духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля, і унікальну Систему оздоровлення доктора А.І. Потопальського (http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/sistema.html).

Для тих, хто має очі та вуха, можна все побачити і почути в моїх з колегами численних монографіях, статтях, радіо, відео та телематеріалах, як в Україні, так і за кордоном. (див. доступні матеріали на сайтах: http://www.potopalsky.kiev.ua , http://pedtolerant.com, фейсбуку https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky , у Вікіпедії https://uk.wikipedia.org/wiki/Потопальський_Анатолій_Іванович ).

У Вікіпедії статтю про мене після десятилітнього спокою і байдужості, та зовсім нову статтю про препарат «Ізатізон» активно абсурдно «бомбардують» «любі-друзі»-опоненти (див. масу редагувань). Є ще важлива у Google доступна інформація кожному про мої публікації, для тих, хто хвилюється за долі мільйонів хворих, приречених на передчасну смерть у муках. (https://scholar.google.com.ua/citations?user=AckT0nwAAAAJ&hl=ru).

А стосовно іншого питання, то це мій авторський препарат, який входить в «Систему оздоровлення доктора А.Потопальського», і мною може рекомендуватися самостійно тільки при важких вірусних хворобах. Він зареєстрований у ветеринарії і застосовується за затвердженою інструкцією (див. https://uk.wikipedia.org/wiki/Ізатізон), та, згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ) може застосовуватися і у людей.

На жаль, є хворі, які категорично за станом здоров’я або безгрошів’я не можуть лікуватися в існуючих державних, а тим більше приватних лікувальних закладах і відмовляються від комплексного сучасного лікування (оперативне, променеве, медикаментозне –хіміотерапія) і чекають смерті, або звертаються до істинних, а не надуманих «активістами» і їх послідовниками з програми телеканалу СТБ шарлатанів. Тому я, як лікар за освітою, не можу спокійно спостерігати за свідомим вкороченням життя таких хворих, та не можу відмовити поодиноким хворим з точки зору духовності та наукової і лікарської етики, і як автор нового наукового напрямку та оригінальної системи оздоровлення, яка складається з багатьох власних розробок і науково обгрунтованих рекомендацій http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/rekomend.html, http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/sistema.html).

Тут є препарати з природних джерел походження, продуктів їх модифікації, визнаних державою інноваційними (див. Урядову програму Ліки України 2011-2015рр.). Нами виконано також багато державних наукових тем за 43 роки незмінної роботи в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України (ІМБІГ НАНУ). І зараз у ІМБІГ є, виграна у новій державній структурі, нова конкурсна тема, яка виконується двома провідними відділами ІМБІГ НАНУ. Керівниками теми є всесвітньо відомі вчені, один з них – заступник директора з наукової роботи, Лауреат премії НАНУ ім. С.М. Гершензона, доктор біологічних наук, професор Л.Л. Лукаш, а другий – член-кореспондент НАН України, доктор біологічних наук, професор, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки О.І. Корнелюк.

Я, як пенсіонер, що працює в ІМБІГ НАНУ за трудовою угодою, не включений в число офіційних співвиконавців, але активно допомагаю доступними мені можливостями в її виконанні і утвердженні всесвітньо відомого препарату «Ізатізон», як вітчизняної розробки. Препарат визнаний авторитетними вітчизняними і зарубіжними вченими і спеціалістами в галузі вірусології, імунології, онкології і фітопатології (останнє із досліджень http://pedtolerant.com/wp-content/uploads/Титулвисновок-ізатізон-1.jpg Але, на жаль, повідомлення інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМНУ разом з ІМБІГ НАНУ і Інститутом оздоровлення і відродження народів України (ІОВНУ) про встановлений результат вірусологічних досліджень на експериментальній моделі короновірусу, що «Ізатізон» у 15-20 разів ефективніший за існуючі аналоги, не враховано.

Можливо, вони прокинуться від сплячки після ознайомлення з аналогічними результатами провідних закордонних вірусологів про те, що «метисазон»(марборан) ( https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0024320520304008?via%3Dihub найефективніший (цитування: «…Along with these, Methisazone an inhibitor of protein synthesis, CGP42112A an angiotensin AT2 receptor agonist and ABT450 an inhibitor of the non-structural protein 3-4A might become convenient treatment option as well against COVID-19. Significance. The drug repurposing approach provide an insight about the therapeutics that might be helpful in treating corona virus disease.» в перекладі: «…Поряд з цим, метисазон – інгібітор синтезу білка, CGP42112A – антагоніст рецептора ангіотензину AT2 та ABT450 – інгібітор неструктурного білка 3-4А – може стати зручним варіантом лікування проти COVID-19. Значимість: Підхід до перенаправлення лікарських засобів дає уявлення про терапевтичні засоби та їх лікарські форми, які можуть бути корисними при лікуванні вірусу корони.»).

«Метисазон» (марборан) – є одним з основних складових компонентів «Ізатізону» (Патент України № 1786 Противiрусний препарат iзатізон/ автори: Потопальський А.І., Лозюк Л.В. -29.10.93 (25.10.95. Бюл. №3)). Враховуючи це, стають зрозумілими організовані шалені тривалі і ніким не зупинені нападки на цей препарат і основного автора А.І. Потопальського. Для цього брудного нападу, на жаль, залучені офіційні співробітники каналу СТБ і програми «Я соромлюсь свого тіла», дуже потрібної для суспільства, але спаплюженої недолугими, на мою думку, авторами програми.

З повагою Анатолій Потопальський, м. Київ, столиця України 03.12.2020р.

Р.S. Для всіх, хто ображає нас і хоче знеславити нашу Батьківщину і її науковців в період всесвітньої небезпеки мільйонів землян, наводимо цитату з прес-релізу Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО), Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЭБ) і Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ), які оголосили про нову ініціативу створення Глобальної керівної групи в боротьбі із стійкістю до протимікробних препаратів на основі концепції «Єдиної системи охорони здоров’я». В групу увійдуть глави держав, міністри, лідери приватного сектору та громадянського суспільства. ((Женева 20.11.2020р.) https://www.who.int/ru/news/item/20-11-2020-world-leaders-join-forces-to-fight-the-accelerating-crisis-of-antimicrobial-resistance ). Цитата з прес-релізу: «…Устойчивость к противомикробным препаратам также приводит к увеличению медицинских расходов, росту числа госпитализаций, повышению показателей неудачного лечения, развития тяжелых форм заболеваний и смертности Во всем мире устойчивость к противомикробным препаратам осложняет лечение множества инфекционных заболеваний. Последние данные ВОЗ показывают, что для лечения многих распространенных инфекций остается все меньше и меньше эффективных препаратов…».

З повагою та надією на розуміння надзвичайно важливої теми для Вас та усіх, істинно зацікавлених осіб в Україні і світі

А. ПОТОПАЛЬСЬКИЙ.

Користуючись нагодою, щиро вітаю усіх з великим святом ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.
Термінове повідомлення
Телеканал СТБ призупинив випуск медичного реаліті
«Я соромлюсь свого тіла»

ДжерелоНа телеканалі СТБ відкрито перший український фронт руйнації науки, медицини і держави.

Звернення Артема Рубана до всіх небайдужих

Написати цю статтю мене спонукала та несправедливість, яка відбувається навколо людини, яку я особисто знаю і дуже поважаю. Це – Анатолій Іванович Потопальський. Одразу попереджаю, що це буде доволі довгий текст, з великою кількістю посилань, але вважаю за потрібне детально та аргументовано розповісти широкому загалу про цю ситуацію.

Анатолій Іванович – це відомий в Україні та за її межами лікар і вчений. Я вважаю його лікарем від Бога. Я особисто познайомився з ним тоді, коли почав вивчати натуропатію: фітотерапію, фунготерапію та ін.

Утім, ще декілька років тому мій товариш Віталій Благодарний розказав мені сумну історію про те, як його однокласниця, в якої при обстеженні була виявлено рак (остеосаркому), бореться за життя. Життя цієї дівчини було нестерпне, навіть складно уявити, через що її довелось пройти, вступивши в боротьбу з страшним та безжальним ворогом. Після довгих мук, походів до лікарів, оббитих порогів лікарень, неефективного лікування, на яке було витрачено купу грошей, у неї опустилися руки. Всі лікарі стверджували, як один, що альтернативи не існує: або йти далі шляхом ортодоксальної медицини, або смерть! На щастя, це була неправда, навіть таку тяжку хворобу можна перемогти, головне – віра, і лікарі від Бога, а не люди, які мріють про власне збагачення на горі хворих.

Ця дівчина, про яку я пишу, звернулась до Анатолія Івановича Потопальського, і він зумів її вилікувати, зараз вона живе і дякує Творцю за можливість насолоджуватись життям. Можливо, в подальшому за її згоди я зроблю відео про неї і викладу на своїй Фейсбук-сторінці.

Анатолій Іванович Потопальський – лікар-лікувальник, кандидат медичних наук, доцент, Заслужений винахідник України, професор Європейської Академії проблем людини, номінант Нобелівської премії (2004р.), Людина року в США (1996р.), Лідер нації за версією Української конфедерації журналістів (2012р) . З 1977 року він працює завідувачем відділу, а згодом – лабораторії модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України. Це – провідна у своїй галузі науково-дослідна установа нашої держави. Вже понад п’ятдесят (!) років він займається науковою та викладацькою діяльністю http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/resume.html.

Науковий доробок А.І. Потопальського – понад 400 публікацій і 17 монографій, він підготував до друку науково-популярну книгу порад для порятунку мільйонів людей «Рак наступає – рятуймося», ним підготовлено 8 кандидатів медичних і біологічних наук http://www.potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/fond%20nacii.pdf. Пропоную всім бажаючим ознайомитись із переліком вибраних наукових праць вченого на ресурсі «Google Академія». Зокрема, Потопальським опубліковані численні статті та книги, присвячені розробленим ним лікарським препаратам https://scholar.google.com/citations?user=0O5Nw_kAAAAJ&hl=uk. Про це варто розповісти детальніше.

На основі взаємодії алкалоїдів чистотілу і підвищуючи активність їх молекул алкілуванням Анатолій Іванович Потопальський одержав препарат «амітозин», який зупиняв поділ злоякісних пухлин і викликав їх старіння — апоптоз. Його унікальність полягала у відсутності пригнічення кровотворення та імунітету, а навпаки — підсиленні їх, мобілізації організму на боротьбу. Разом із Л.В. Лозюк у 1973 р. розробив ще один унікальний препарат — «ізатізон», який затверджений і успішно використовується для попередження і лікування вірусних та мікробновірусних хвороб у ветеринарії, медицині, рослинництві, ефективний імуномодулятор. Цей препарат перспективний при коронавірусній пандемії, що встановлено вітчизняними та зарубіжними вірусологами. Вченим запатентовано понад 60 нових препаратів з противірусною та імуномоделюючою дією, розроблено 15 оригінальних фіточаїв на основі чистотілу, створено понад 20 нових форм, сортів і видів лікарських і сільськогосподарських рослин, 6 із яких затверджені Держсортоінспекцією України й рекомендовані для широкого використання як нові сорти з високою продуктивністю і вмістом діючих речовин. Одинадцять із вказаних фіточаїв з чистотілом і десятками інших рослин, випускав протягом 7 років Житомирський завод «Ліктрави» під брендом «Доктора А.І. Потопальського» (Свідоцтво на знак для товарів і послуг №109425): Ангіотуморосан, Артроуросан, Гастросан, Дермосан, Ентеросан, Імуносан, Пневмосан, Туморосан, Уросан, Холеуросан, Кардіосан. Але завод продали зарубіжній фірмі, а чаї зникли з аптек. З рослин власної селекції: ехінацеї «Поліська красуня», синюхи блакитної «Поліська блакить», гарбуза «Кавбуз Здоров’яга» рекомендовані такі харчові добавки, як «Спокій», «Бадьорість», «Будьмо здорові», «Кавбузол», «Кавбусорб» http://www.potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/fond%20nacii.pdf".

Можна ще багато розповісти про цього талановитого вченого, але думаю, що і наведених вище фактів достатньо для того, щоб зрозуміти, що він дійсно є фахівцем своєї справи, а його наукові розробки мають під собою експериментальну та теоретичну базу.

Тепер перейдемо до питання, яке, зрештою, і спонукало мене написати цю статтю. Наприкінці минулого року програма «Я соромлюсь свого тіла», яка виходить на телеканалі СТБ, що належить олігарху Віктору Пінчуку і головою наглядової ради телеканалу є його дружина – дочка колишнього президента України Людмила, зробила два випуски про Потопальського з окремим фільмом. Розглянемо фільм – «Шокуюча правда про професора Потопальського!» https://www.facebook.com/tilostb/videos/709787613283000/. Уважно передивившись цю передачу, я можу стверджувати: цей сюжет є замовним, замовником, найвірогідніше, є фармацевтична мафія, а наведені у ньому матеріали є брехливими та маніпулятивними! І зараз я детально обґрунтую свої твердження.

Так, у цьому сюжеті йдеться про те, як журналісти телеканалу СТБ під виглядом онкохворих записуються на прийом до Анатолія Івановича, отримують ліки, а потім здають ці ліки на експертизу в лабораторію. Наприкінці програми вони стверджують, що його ліки є недієвими, незареєстрованими і фактично звинувачують Потопальського у шахрайстві.

Отже, перше звинувачення: «установа Потопальського не схожа на клініку». На це питання можна легко відповісти: не маючи бюджетного фінансування і багатих спонсорів, Анатолій Іванович дійсно веде прийом хворих у невеликому приміщенні. Але насправді ж ефективність лікування не залежить від розміру приміщення! Може бути гарно облаштована клініка, де працюють некомпетентні лікарі і де використовують неефективні препарати чи методи лікування, а може бути і навпаки. Це звинувачення є стовідсотковою маніпуляцією!

Йдемо далі. Журналісти нібито йдуть з ліками до якоїсь приватної лабораторії (назву якої не зазначають), де якийсь молодий чоловік їх перевіряє. Утім, дослідивши це питання, я з’ясував, що аналіз препаратів Потопальського було проведено ТОВ «Науково-сервісна фірма «ОТАВА». Це підприємство, зареєстроване у приватній квартирі у Солом’янському районі, насправді не є медичною установою, і воно, відповідно до зареєстрованих видів економічної діяльності, крім «експериментальних розробок», займається також виробництвом та продажем пестицидів https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/32977788/,
https://5140.org/company/113042-tov-nsf-otava . Знову ж таки, якби журналісти хотіли дійсно встановити правду, а не відпрацьовували замовлення, вони б ішли до медичної установи, а не до цієї фірми.

Отже, співробітник лабораторії засипає слухачів вузькоспеціальними термінами, а потім робить висновок: складові ліків Потопальського використовуються у ветеринарних препаратах. Знову ж таки, чергова маніпуляція: якщо якісь окремі складові ліків використовуються у ветеринарії, то це не означає, що їх не можна використовувати у ліках, призначених для людей. Фактично, висновок співробітника лабораторії ні про що не говорить, тут треба висновок лікаря – фахівця з онкології. Але його глядачам програми якраз і не демонструють. Натомість у програмі робиться безапеляційний висновок: «вчений продає ветеринарний препарат онкохворим».

Далі починається найцікавіше. У програмі наводиться відповідь Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України, в якій йдеться про те, що «Ізатізон» не зареєстрований як лікарський засіб.

Утім, у цьому маніпулятивному сюжеті замовчується те, скільки зусиль Потопальський витратив на реєстрацію своїх лікарських засобів, скільки перепон йому ставили бюрократи, які, очевидно, діяли в інтересах фармацевтичної мафії. Тим, хто детально цікавиться даним питанням, пропоную ознайомитися із цими статтями
https://www.unian.ua/health/country/293164-sumna-istoriya-odnogo-vitchiznyanogo-protirakovogo-preparatu.html,
https://zn.ua/ukr/HEALTH/nou-hau_likarya_potopalskogo.html,
http://www.shans.com.ua/?m=nr&in=295&ir=16,
https://umoloda.kyiv.ua/number/3683/218/153598/.

Водночас всім, хто більше цікавиться препаратом «ізатізон», пропоную ознайомитися із підбіркою матеріалів за цими посиланнями: http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/izatizon.html,
http://pedtolerant.com/ізатізон-амітозин-і-амітозиноберамі/, а також пропоную завітати на сайт та Фейсбук-сторінку очолюваного Анатолієм Івановичем Інституту оздоровлення і відродження народів України http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/index.html  , https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky.

Варто також зазначити, що А.І. Потопальський є автором протипухлинного, противірусного і імуномодулюючого препарату «амітозин», який в 1998-2002 рр. пройшов клінічні випробування http://potopalsky.kiev.ua/ua/amitozyn.html#zvit . Більше про цей препарат можна почитати за цими посиланнями:
https://files.nas.gov.ua/NASDevelopmentsBook/PDF/0761.pdf ,
http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/amitozyn.html ,

Я переконаний, що препарат «ізатізон», як і інші препарати, розроблені Потопальським та представниками його наукової школи, що в різний час пройшли клінічні випробування, не були зареєстровані з двох причин. Перша причина – на реєстрацію лікарського засобу потрібні шалені кошти (близько 4–5 мільйонів гривень), яких, звісно, у професора Потопальського немає. Друга причина – вітчизняні та іноземні фармацевтичні компанії не бажають зайвої конкуренції, вони не хочуть, щоб на ринок вийшли значно дешевші препарати.

Власне, тому я і впевнений на сто відсотків, що випуски передачі «Я соромлюсь свого тіла» про Потопальського на телеканалі СТБ замовили представники фармацевтичних корпорацій та конкуренти.

Варто зазначити. що після появи маніпулятивних випусків про Потопальського на його захист стала низка вчених, зокрема, хірург-онколог Ковальчук В.М., кандидати біологічних наук Виговська Т.В. та Болсунова О.І., співробітники Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України, заслужений винахідник України професор В.Ф. Дрозда та інші http://pedtolerant.com/листи-від-спеціалістів-які-зверталис   .

Також пропоную ознайомитись із виступом хірурга-онколога із Житомирського обласного онкологічного диспансера Ковальчука В.М. під час громадських слухань стану реалізації наукових розробок А.І. Потопальського https://www.youtube.com/watch?v=N6nOrHBtyWM.

Принагідно хотів би звернути увагу на виступ самого Анатолія Івановича на цих слуханнях https://www.youtube.com/watch?v=xsR45PjRIZw%E2%80%A6+%3B, а також виступи інших учасників слухань https://www.youtube.com/watch?v=KkHnlqPZUQU,   особливо Р.Л. Валіхновського, заступника керівника державного управління справами Президента України (2009р.), громадського діяча, пластичного хірурга, заслуженого лікаря України, засновника та керівника Інституту хірургії доктора Валіхновського, який тепер є ще й головним медичним партнером телевізійного проекту на СТБ «Я соромлюсь свого тіла». Р.Л. Валіхновський на Слуханнях 2009р. висловив високу оцінку діяльності вченого, зазначив, що в головній лікарні країни «Феофанії» ліки, а, зокрема, «Амітозин» А.Потопальського давно і успішно використовуються. Пообіцяв, що буде робити все, що в його силах, на підтримку великої справи Потопальського.

Також пропоную всім бажаючим ознайомитися з іншими відгуками про наукові та лікарські розробки Потопальського https://www.youtube.com/watch?v=69AOCAoqR_k…,
https://www.youtube.com/watch?v=OHqcJc1ZIn0….

Ну і, найголовніше, це відгуки про Потопальського тих багатьох людей, яким він врятував життя і здоров’я
http://pedtolerant.com/vidguky/,
http://pedtolerant.com/відгуки-після-виходу-передачі-на-стб,
https://www.koob.ru/potopalsky_a_i/.

Окремо хочу наголосити що і я, і моя родина користуємось препаратами, розробленими Анатолієм Івановичем Потопальським, і можемо засвідчити ефективність цих препаратів і відсутність побічних ефектів.

Підсумовуючи, хочу закликати читачів не піддаватися на маніпуляції телевізійних програм, і, якщо хочете отримати достовірну інформацію, ви маєте перевіряти її з різних джерел. Особливо це стосується такої чутливої сфери, як медицина, де будь-яка рекомендація, надана на основі недостовірної або неповної інформації, може коштувати людині життя або як мінімум здоров’я.

05.02.2021Ми отримали листи від спеціалістів і справжніх патріотів України, які звертались до каналу СТБ після виходу передачі «Я соромлюсь свого тіла» від 15.11.20 , 22.11.20 , 30.11.20

  Просимо ознайомитись з цими листами спеціалістів і всіх небайдужих до смертельно хворих людей. Одночасно
  просимо всі Ваші коментарі і зауваження з цього питання надсилати на:

  - Електронну пошту Інституту оздоровлення і відродження народів України: labmsbar@gmail.com

  - Сторінку у фейсбуці Інституту оздоровлення і відродження народів
      України: https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky

  - канал YOUTUBE, де розміщений фільми передачі «Я соромлюсь свого тіла»

      від 15.11.2020: https://www.youtube.com/watch?v=9cTwTsrE_0k

      від 22.11.2020: https://www.youtube.com/watch?v=nYA-vu_COe4

      від 30.11.2020: https://www.youtube.com/watch?v=bA0dAX0dtsw

  - Сторінку у фейсбуці передачі «Я соромлюсь свого тіла» на каналі СТБ: https://www.facebook.com/tilostb
Листи лікаря-онколога В.М. Ковальчука


Шановним співробітникам телепрограми
" Я соромлюсь свого тіла" телеканалу СТБ

Після ознайомлення з матеріалами телепрограми " Я соромлюсь свого тіла"
від 15. 11. 20. з участю пацієнта з раком губи
в занедбаній стадії захворювання.

Ця проблема є актуальною в онкології. Перебіг хвороби буває різним, високий рівень захворюваності в молодому віці, смертності та інвалідизації хворих, привертає увагу всіх онкологів світу.

Всім хворим з занедбаними випадками захворювання на рак губи, порожнини роту, гортані, проводимо комплексне лікування: регіонарна поліхіміотерапія, променева терапія, з наступним оперативним лікуванням з проведенням пластики дефекту м'яких тканин. Занедбаних хворих з III - IV стадією вдалося перевести в ІІ стадію захворювання, в подальшому з можливим оперативним лікуванням.

Отримано патенти:
Спосіб лікування раку губи III-IV стадії № 98116044 від 16.11.1998
Спосіб лікування раку мигдаликів № 200002069 від 21.02.2000

Виступи з докладами з цієї тематики були на конференціях :
м. Вінниця 2015р. м. Полтава 2018 р. м. Харків 2019 р. м. Київ 2020р.

В зв'язку з епідеміологічним станом по коронавірусній інфекції неможливо зв'язатися з прес-центром СТБ.

При наявності подібних випадків захворювань є можливість надати консультацію та виконати лікування в повному обсязі в КНП ЖООД м. Житомир вул. Фещенка - Чопівського 24/4

              З повагою хірург-онколог Ковальчук В. М.                                                          19.11.2020

Наводимо фото деяких випадків


Фото до операції


Фото після операції

Колеги та однодумці Житомирської області.

Роль природно-біологічних активних речовин, їх аналогів та продуктів модифікації в молекулярно-генетичному оздоровленні людини та довкілля навряд чи є можливим оцінити.

Завдяки розробкам вчених можливо посилити опір живих істот до несприятливих факторів довкілля, запобігати масовим біологічним та вірусно-мікробним захворюванням, включаючи ріст пухлин імуноагресивним та імунодефіцитним станам.

Особлива увага це можливий регуляторний вплив на радіоактивне отруєння.

Наводимо декілька спогадів :

5 лютого 2009 року в Будинку вчених відбулась конференція про наукові відкриття видатного українського вченого Анатолія Потопальського.

Написано звернення до Президента, Прем'єр–міністра та Голови ВР про надання загальнодержавної допомоги.

3 – 7 жовтня 2016 року відбувається наукова конференція в м. Лондон ( Англія ) про унікальні відкриття Анатолія Потопальського присвячена 110 ювілею геніального генетика Н.Д. Тарнавського.

Анатолій Потопальський гідний наступник Миколи Тарнавського.

Це був справжній український інформаційний прорив у Світову науку. Матеріали конференції вийшли друком англійською, українською та російською мовами.

… А які нинішні реалії в Інституті молекулярної біології і генетики? Лабораторію Анатолія Потольського ліквідували зовсім. І так молочисельний штат скоротили вдвічі, перевели в інший відділ, залишилось тільки п'ять штатних працівників.

Згадаємо слова Тараса Шевченка: Борітеся – Поборете!

Борімося так, як бореться Анатолій Потопальський. Чим скрутніші умови тим соковитіші плоди.

… А поки єдина теплиця в інституті де зібрані унікальні рослини з всього світу, про яку піклується А.І. Потопальський, знаходиться в скрутному становищі.

Житомирський завод « Ліктрави» припинив випускати відомі фіточаї Потопальського, професора Печерського, які приносили велику користь людям, хворим. Змінився власник заводу. Багатотравні дешеві фіточаї невигідні для комерції.

Скільки людей можна врятувати від онкологічних захворювань. Скільки полів засіяти унікальними житами і цілющими рослинами. Які плоди виростити. Ні, нехтуємо його надбаннями …

Легше купувати чуже за кордоном.

… Уже давно був би Інститут Потопальського, фармацевтичний завод, і відповідно ветеринарна та сільськогосподарська академія. І значна кількість вчених, науковців, які працювали б над подальшими розробками. Хворі люди отримали б здоров’я і продовження життя, а Держава – колосальні прибутки від інтелекту свого Вченого.

26.11.20.

Стаття в форматі pdf (Журнал "Педагогіка толерантності" N 3-4(65-66). 2013)Листи наукового співробітника ІМБіГ, к.б.н.
О.І. Болсунової


Шановні очільники каналу СТБ. P align=justify> Звертаюся до вас з приводу телепередач "Я соромлюсь свого тіла"

Ті здебільшого сфальшовані матеріали, які ви представили у фільмі, зовсім не відповідають дійсності. Противірусний препарат Ізатізон не має токсичності у терапевтичних дозах і при лікуванні вірусних хвороб дуже ефективний, а у комплексі оздоровчого лікування онкології та інших тяжких недугів, який розробив А.І.Потопальський, він незамінний.

Про це свідчать багато хворих і я споміж них (меланома з операцією).

Ці ліки дають можливість хворим людям подовжити життя і його якість.

Дуже раджу для розширення світогляду ознайомитися з книгою "Противірусні, протипухлинні та імуномодулюючі властивості лікувального препарату ізатізон", автори Л.А. Заїка, О.І. Болсунова, А.І. Потопальський.

      З повагою,
     О.І. Болсунова

24.11.20.
Додаток до листа від 24.11.2020

Шановні керівники каналу СТБ і всі небайдужі!

Оскільки продовжується литися бруд відносно використання ветеринарного препарату ізатізон для лікування хворих повідомляю, що у важких випадках або при тривалому невдалому лікуванні дозволяється використовувати в медицині ветеринарні препарати, які проходять ті самі стадії вивчення відповідно до умов Фармацевтичних комітетів.

Крім того, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) звернулася до всіх спеціалістів з пропозицією у випадках неефективного лікування коронавірусу і загрози смертельних наслідків використовувати всі перспективні противірусні засоби незалежно від джерел їх походження.

Найвидатніші вірусологи світу рекомендують зараз, в період пандемії, відкласти розробку нових препаратів, а сконцентрувати всі сили на терміновій розробці лікарських форм уже відомих і вивчених противірусних засобів. Ними встановлена найвища ефективність метисазону (марборану), який є одним з головних складників вітчизняного препарату ізатізон (In silico дослідження терапевтичних агентів для COVID-19: підхід з перепрофілюванням ліків https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0024320520304008 ).

Ізатізон на протязі десятиліть використовується в Системі оздоровлення доктора А.І.Потопальського (http://potopalsky.kiev.ua/ua/sistema.html).

З детальною інформацією про ізатізон можна ознайомитись у Вікіпедії, в авторефераті кандидатської дисертації: «ІМУНОМОДУЛЮЮЧІ ВЛАСТИВОСТІ ПРОТИВІРУСНОГО ПРЕПАРАТУ ІЗАТІЗОН» Болсунова Ольга Ігорівна, 2004 р., а також в монографії "Противірусні, протипухлинні та імуномоделюючі властивості лікувального препарату ізатізон", автори Л.А. Заїка, О.І. Болсунова, А.І. Потопальський.

     З повагою,
     О.І. Болсунова

02.12.2020Фото-свідчення про дію ізатізону
Людмили Порохняк-Гановської
1947 року народження, доктора медичних наук


11 жовтня 2019 року - Herpes в ділянці лоба справа.
Температура підвищилась до 38,7,
турбував різкий біль. ( фото 1)


Фото 1

На другий день температура не зменшувалась,
біль поширився на праве око, виникли висипання на брові
та набряк правої повіки (Фото 2)


Фото 2

Я звернулась до лікаря та отримала призначення ( Фото 3)


Фото 3

На наступний (третій) день хвороби я вже не бачила на праве око зовсім,
температура і біль не зменшувались (всі призначення виконувала) (фото 4)


Фото 4

П'ятий день хвороби – біль і висипання розповсюдились
на праву скроню і волосисту частину голови.
Температура – ще 38,0 ( Фото 5)


Фото 5

Пухирці почали зливатись, біль дуже сильний.
2 дні вживала всі протигерпесні препарати, полегшення не було (фото 6)


Фото 6

Ввечері згадала про ізатізон, який мені рік назад
подарував А.І. Потопальський разом з книгою про цей препарат.
Прочитала книгу, змастила уражені місця,чайну ложку препарату
випила з склянкою води (була ладна вже на все).
Через кілька годин біль почав вщухати, відкрилось праве око ( Фото 7)


Фото 7

Наступного дня (змазувала і вдень і вночі години через 2-3)
Гострого болю вже не було, температура нормалізувалась.
Докучав сильний свербіж. ( Фото 8)


Фото 8

Зранку вже почувала себе абсолютно нормально.
Через кілька днів я змогла приступити до роботи
без будь-яких виявів хвороби.


Фото через три дні після лікування ізатізоном

Впродовж року рецидивів не було.

25 листопада 2020 рокуВідкритий лист лікаря стоматолога Ірини Бігун
Директору Інституту оздоровлення і відродження
народів України

Шановний Анатолій Іванович!

Я, Ірина Бігун, хочу висловити вам слова своєї підримки і засвідчити наступне. На основі експериментальних досліджень мною застосовується препарат ізатізон у стоматологічній практиці понад десять років.

Ось результати цих досліджень та ефективність лікування ізатізоном.

При таких захворуваннях як хронічний періодонтит в стадії загострення в канали вводилися турунди з ізатізону. Через день турунда замінювалась і зуб закривався герметично тимчасовою пломбою. У натупне відвідування біль при перкусії від'ємна, кореневі канали чисті, це давало можливість пломбувати канали.

Також ізатізон чудово себе проявив у лікуванні молчних зубів що надзвичайно важливо. При глибокому карієсі на дно порожнини ставилась лікувальна прокладка на основі окису цинку до якої додавався ізатізон . Через тиждень по закінченні контрольного терміну за відсутності скарг контрольна пломба знімалась на дві третіх і ставилась прокладка та постійна пломба. Такаж метода застосовувалась і при лікуванні гострого карієсу постійних зубів.

Після видалення зубів рани оброблялись ізатізоном, що прискорювало регенерацію тканин у двічі швидше. Також ізатізон використовувався в лікувані мною особисто для себе та своїх рідних та близьких мені людей при герпетичних висипаннях, при збільшенні лімфовузлів в паховій ділянці ставились аплікаційні пов'язки, при нежиті застосовувались турунди в носові пазухи. Для полоскання ротової порожнини при простудних захворюваннях застосовався масляний розчин.

Застосування ізатізону дало підстави зробити підсумок, що препарат ізатізон має широке застосування у стоматології та інших галузях медицини, та продемонстрував чудові лікувальні власивості як протизапалльний, антисептичний, протигрибковий, антивірусний, та кератопластичний препарат.

Тому мене особисто шокував і обурив вихід телепередачі "Я соромлюсь свого тіла" на каналі СТБ. Не маючи відповідної фаховості робити "експертний" висновок щодо фаховості А.І.Потопальського як видатного вченого, винахідника зі світовим ім'ям, визнаного світовою науковою спільнотою та світовими інституціями.

А унікальні дослідження та розробки А.І. Потопальського ставлять цю людину без перебільшення в ряд з визначними вченими людства.

Тому від себе особисто зичу захисту від ваших славетних Предків від свого великого та могутнього Роду бажаю міцного здоров'я, величі духу в одвічній боротьбі добра зі злом. Світло переможе темряву

З повагою і шаною лікар стоматолог Іра Бігун. м. Львів                         30.12.2020
Стаття Артема Шевчука
у Благодійній вільній газеті «Вечірній Коростень»
2 квітня 2021 р.


Тільки думка і правда вічні.

У нашій державі, де пороки вважається, доблестю, гуманна мораль – ветхим непотребом, а благочестивість відгонить політиканством споганити будь-яку корисну справу легше, ніж кліпнути оком.

Досі не мав честі близько познайомитись з Анатолієм Потопальським, хоча було кілька очних побіжних зустрічей і не більше. Щиро зізнаюсь, що непідробий інтерес до Анатолія Івановича, як добре знаного в Україні і за її межами вченого-генетика, в мене виник одразу ж після перегляду записів передачі на одному з центральних телеканалів, де його відверто чорнили і безоглядно паплюжили. Там не йшлося про глибокий науковий аналіз, свідомо були відкинуті щонайменші натяки на позитив і буквально ребрами світилась замовність матеріалів.

А ще брудним потоком лився злоядучий, ненависний дух, мета якого – спопелити людину, розсіяти її здобутки по життєвому полю, щоб і сліду від їх не залишилось. Талант, зокрема в науковій сфері, завжди викликає у невдах заздрість, іноді злобну, жорстоку і немилосердну. Тут все зрозуміла. бо подібні зловмисники діють спідтиха, зазвичай, анонімно і тому підленько.

В даному випадку ініціатори і замовники теж приховані, а журналісти телеканалу спокусились на дешевеньку сенсацію. Боже мій, яке відчайдушне геройство познущатись з людини, котра переступила поріг вісімдесятиріччя і впродовж шістдесяти років скромно, проте самовіддано служить науці, маючи широко визнаний доробок; яка безпомічна перед потужною телеімперією, зосереджену в руках товстосумів; яка вже фізично неспроможна дати ніщивну відсіч «молотникам», котрі нікчемно потішаються з кожним ударом ціпа; якій «прокурори-журналісти», бодай для проформи не надали слова для свого захисту й оправдання,,. Браво, колеги, чим не самосуд, без найменшого права на оборону!

Безліч листів отримав відтоді Анатолій Іванович і в усіх висловлено йому підтримку і віру. Надійшли вони і на телеканал, проте, як і сподівалось, ніхто на них не звернув уваги, що зайвий раз підтверджує тезу про скерований кимось задум і зазделегідь намічений висновок. Одна з вдячних пацієнток Анатолія Івановича бачить причину таких безпрецедентних нападок в конкуренції на ринку лікарських препаратів, де панує дороговизна, а тут пропонуються цілком доступні природні засоби оздоровлення і лікування, що, мовляв, загонить у тупик деяких монополістів.

Думка цілком слушна, в якій є момент істини, але тільки момент. Справа в тім, що впродовж багатьох десятиліть Анатолію Івановичу всіляко перешкоджали нарощувати потужності для виробництва ліцензованих, патентованих і офіційно визнаних препаратів – «Ізатізон», «Амітозин», «Кавбузу», оздоровчих чаїв тощо і тому частка їх на ринку дуже мала, хоча популярність у народі надзвичайно висока.. І, можливо, саме це сполошило конкурентів, особливо в період пандемії.

Ось що пише кандидат біологічних наук О.І. Болсунова: «Противірусний препарат «Ізатізон» дуже ефективний і не має токсичності , якщо вживати його в терапевтичних дозах. Всесвітня організація охорони здоровя звернулась до всіх спеціалістів з пропозицією: в разі неефективного лікування короновірусу і загрози смертельних наслідків використовувати всі перспективні противірусні засоби, незалежно від джерел їх походження.

… Встановлена найвища ефективність метисазону, який є одним із головних складників вітчизняного препарату ізатізону». Цей унікальний препарат Анатолій Іванович спільно з Любовю Лозюк розробив і запатентував ще у 1973 році. Тобто, майже п’ятдесят років він служить людям і досі не було жодного серйозного ускладнення після його вживання, певна річ, згідно фахових рекомендацій. А схвальних відгуків було безліч.

Кандидат біологічних наук, доцент Т.В. Вигівська в листі до телеканалу резонно константує телекартинку: «В історії жінки, котра роками лікується препаратом ізатізон, залишаючись активною й оптимістичною/!\, чомусь звинувачують Анатолія Потопальського, а не систему охорони здоровя України, якій байдуже, що важко хвора не може собі дозволити стаціонарного лікування в онкодиспансері, яке обходиться в сотні тисяч гривень. Для жінки з мізерною пенсією стало фінансовим випробування знайти 100 гривнів, щоб обстежити внучку». Гостро, влучно і тонко підмічено, бо телеканал, явно не бажаючи цього, сам себе висік батогом, показавши жінку, котра досить бадьоро тримається завдяки … ізатізону! Кращої реклами не придумаєш!

Вчитався в біографію Анатолія Івановича і приємно залоскотіло в серці: вияснилось, що з розривом в десять років ми закінчували один і той же навчальний заклад – Житомирське медучилище, Він – фельдшерське відділення, а я – зуболікарське. Доречно згадав про це, бо з цікавістю прочитав відгук львівського стоматолога Ірини Бігун: «Ізатізон» чудово себе проявив у лікуванні молочних зубів, а також карієсу постійних. Після видалення зуба рана обробляється ізатізоном і регенерація тканин відбувається вдвічі швидше». Ніколи не припускав, що і в стоматології цей препарат може бути благотворним.

Торік випадково зустрівся зі своєю землячкою, уродженицею села Барди, а нині мешканкою Коростеня. Ми майже ровесники, закінчували Васьковицьку школу. Вона дуже настійно просила мене висловити при нагоді «найсердечнішу подяку доктору Потопальському, котрий врятував мені очі». І розповіла про свої багаторічні страждання-поневірання, поїздки по всіх куточках країни в пошуках повернення зору. Хтось порадив звернутись до Анатолія Івановича, Кілька сеансів лікування стали чудодійними, і тепер вона щоранку молить бога за свого рятівника. Щоб автора не звинуватили у вигадливості, називаю її повне імя - Бех Галина Федорівна. Принаймні, таким воно було в школі.

Анатолій Іванович неодноразово у своїх публічних виступах застерігав, що універсальних препаратів немає і не може бути, кожен із винайдених ним слід розглядати як важливу частинку комплексного лікування. Це зріла позиція достойного мужа, котрий знає собі ціну, але не завищує її, і який є «взірцем чесної, відкритої і доброї людини, фаховий і моральний авторитет якої – беззаперечний». Останні слова належать доктору сільськогосподарських наук, професору, Заслуженому винахіднику України Валентину Дрозду.

Він пригадує: ще будучи студентом Івано-Франківського медичного інституту Анатолій Іванович отримав неперевершений протипухлинний препарат Амітозин, який зупиняє поділ злоякісних клітин і викликає їх прискорене старіння, що було якщо не новим, то революційним словом у науці. Безумовно, молодого дослідника помітили і призначили керівником проблемної лабораторії, створеної згідно постанови Ради Міністрів СРСР. Однак це не завадило впродовж усього творчого шляху зазнавати йому гонінь та утисків – зависників і в ті часи не бракувало. Створювались різноманітні комісії, в тому числі і високопартійні. В одній із них брав участь і сам Валентин Федорович: «Нам вистачило і сміливості, і здорового глузду, і компетентності, щоб висловити повну довіру Анатолію Потопальському і його дослідженням». А копали тоді дуже ретельно.

Анатолій Іванович створив і започаткував Інститут оздоровлення і відродження народів України. Факт новітній не лише в нашій державі, але й у світовій практиці, адже мета закладу – поєднання наукових досліджень з основами християнської моралі.

Ось як пояснює це в інтерв’ю Анатолій Іванович: «Пересвідчився на власному досвіді – якщо людина вилікувалась і якщо вона вірить у Бога і ходить до церкви, притримується законів всесвітнього буття і певних релігійних ритуалів, то повноцінно живе і хвороба не повертається. Якщо ж ні, то проходить рік-два і або під машину потрапляє, або серцевий напад візьме, або рецидив хвороби… Кажу хворому, що він має дбати не лише про своє тіло, але й про Душу, тобто про власні думки і почуття…Ми часто просимо допомоги в Бога, а коли треба віддати Богові, то чомусь забуваємо».

Для підтримки вищезгаданого Інститут влада не зробила і на порух мізинця. Телеканал не проминув нагоди зєхидствувати - весь Інститут розміщується в одній кімнатці. Професор Валентин Дрозда нагадав їм, що подружжя Пєр і Марія Кюрі чотири роки поспіль проводили дослідження з отримання полонію та радію у… звичайному хліві. Згодом Марія Кюрі-Складовська двічі була відзначеа Нобелівською премією. До речі, на неі свого часу номінувався й Анатолій Потопальський. На жаль, я деталей його висунення не зміг відшукавти. І подаю цей факт не для порівняння величин, а заради оцінки умов і методів роботи. Принагідно зауважу: багаторазово йому надходили спокусливі пропозиції від провідних науково-дослідницьких центрів ближнього і далекого зарубіжжя, але завжди Анатолій Іванович вибирав Батьківщину.

Він усе життя поривається до великого, мізерне йому протипоказане, твердо знаючи, що вічні тільки думка і правда, а словесну полову розвіє вітер. Як і його предки-ходаки, з рідного однойменного села, виявляючи характер і волю, ходили в Крим по сіль, так і він безупинно і наполегливо шукає «сіль життя», І підмурівком цього пошуку завжди було творення добра, але не статків і маєтностей, яких не нажив і до яких ніколи не прагнув.

Наведу коротку цитату з його інтерв’ю: «Здаватись на волю обставин не можна». Твердо вірю, що Анатолій Потопальський, кандидат медичних наук, Заслужений винахідник України, професор, Почесний громадянин м. Коростеня, попри тілесну слабкість, що напосілась після ганебного телебичування, продовжить роботу й остаточно запряже зірку слави у віз своєї долі. Скажу від себе: « Шановний Анатолію Івановичу, свідоме осквернення Вашого імені говорить не про Вас і тим паче не про Ваші справи, воно характеризує тих, хто замовив і вдався до такої паскудної затії». Але муляє їдке питання: чому ми глухі, сліпі і байдужі?..

Артем Шевчук

Джерело
Лист Романа Ярославовича Стецули
Міжнародний представник ООН
Експерт кафедри ЮНЕСКО з питань освіти науки та культури
Директор департаменту здоров'я при ООН
Директор Благодійної організації Благодійного Фонду «Оранта» Міжнародного Центру Впровадження Програм ЮНЕСКО
Доктор природничих та гуманітарних наук
Професор Львівського Ставропігіївського Університету

На захист Честі та Гідності професора Анатолія Потопальського.

Автор доктор с-г наук, професор, Заслужений винахідник України В.Ф. Дрозда

Більш ніж сорокарічна творча співпраця з А. Потопальським дає мені моральне та професійне право об’єктивно та неупереджено охарактеризувати його, як вченого, особистість, особливості характеру дії та поступки.

За віком він відноситься до дітей війни. Батько кадровий офіцер, рано пішов з життя у перший рік війни, обороняючи країну. Сумлінне навчання у Івано-Франківському медичному інституті ознаменувалось одержанням унікального протипухлинного препарату Амітозин. Як наслідок, - керівник спеціально створеної проблемної лабораторії згідно постанови Кабінету Міністрів СРСР. Іще у 1973 р., сумісно з колегою Любов'ю Лозюк розробив ще один унікальний препарат – Ізатізон. Ось уже понад 40 років! успішно використовується для лікування вірусних, мікробно-вірусних хвороб та ПУХЛИН у медицині, ветеринарії, рослинництві, шовківництві та бджільництві. Інші його здобутки добре відомі.

Значна частина досліджень виконана сумісно с професором Дроздою Валентином – шовківництво, бджільництво, захист рослин. Ці дослідження не мають аналогів і захищені масивом Авторських свідоцтв СРСР, патентами України та Росії. У той же час, упродовж творчого шляху Потопальський зазнавав різноманітних утисків. Комісії з перевірки його творчої діяльності, як правило ініціювались вищими партійними органами зокрема Московським райкомом партії, з намаганням закрити перспективні дослідження. Звертаю на це увагу, що у одній із таких комісій був і я – Дрозда В. Їх наслідок - об’єктивна оцінка робіт з боку комісії, не дивлячись на тиск, закінчилась повною довірою як до Потопальського А., так і його досліджень.

Спалах подій останнього місяця свідчить про чергові спроби спаплюжити його як вченого та особистість. Якщо мої слова є упередженими, то що означає феномен номінації Потопальського А. на здобуття Нобелівської премії. А нагорода за заслуги перед Україною – орденом святого Архістратига Михаїла. Саме його у 1991 р. визнано Людиною року за версією Американського біографічного інституту. А представлення Номінаційним комітетом європейської бізнес Асамблеї, спільно із Вченою радою університету Відня за внесок у зміцнення міжнародних відносин на здобуття нагороди «Європейська якість».

Я маю усі підстави стверджувати про те, що це Людина з Великої букви. Усе свідоме життя його підпорядковане меті – створення Національного центру духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля. Добре відома його благодійна діяльність. Таке під силу тільки одиницям – ще у 1979 він особисто заснував дендропарк «Перемога», а це 40 га неугідь у с. Ходаки на Житомирщині.

Добре відомі його здобутки у аграрній діяльності. Чого вартий його творчий здобуток – молекулярний гібрид кавуна і гарбуза – Кавбуз. Його лікувальні властивості оцінили тисячі людей, і не тільки в Україні.

Іще засвідчую про те, що у Потопальського А. немає дачі, автомобіля, інших предметів розкіші. Практично не виїжджає за кордон. Рішуче відхиляє усі пропозиції про переїзд у інші країни.

А про результати, що стосуються лікарської діяльності – цю інформацію можна отримати на сайтах Інституту оздоровлення і відродження народів України та журналу «Педагогіка толерантності». Це сотні і тисячі хворих, котрі вилікувались, у тому числі і від страшної хвороби. Із телевізійної передачі каналу СТБ: «Виявилося, що Інститут оздоровлення і відродження народів України – це всього одна кімната».

Маю нагоду вас проінформувати, що подружжя П'єр та Марія Кюрі, уже на той час зі значним науковим авторитетом упродовж 4 років щоденно по 12-14 годин проводили дослідження, що пов'язані з отриманням полонію та радію. Проводили досліди з радіополонівськими сполуками у звичайному хліві. У зимку там було надо холодно, а влітку - нестерпно жарко. І вже потім Марія Кюрі-Склодовська двічі отримала Нобелівську премію. А ви кажете про одну кімнату...

Я, Дрозда Валентин, доктор с-г наук, професор, Заслужений винахідник України, пишаюся тим, що маю нагоду працювати з Потопальським Анатолієм.

Для мене і наших з ним колег це є взірець чесної, відкритої і доброї людини. Його моральний та професійний авторитет - беззаперечний.

Більш детальну та глибоку інформацію бажаючі можуть отримати з публікації у вітчизняняному журналі «Насінництво», 2003р. #3, с.19. «Хто ви докторе Потопальський?»

28.12.2020


ПОЛЮВАННЯ НА БАЛЬЗАМОТВОРЦЯ.
ВРЯТУЙМО АМІТОЗИН ДЛЯ НАЩАДКІВ!

Автор Антоніна Листопад

Член Національної Спілки письменників України,
Лауреат премії імени Василя Стуса.
Лауреат премії імени Олени Пчілки.
Лауреат премії Воляників-Швабінських, Український Вільний Університет, Нью-Йорк.
Лауреат Шашкевичівського Конкурсу, Вінніпег, Канада.
Відзнака Міністерства культури України «Засвіти свічку Пам’яті», 2008 рік.
Лауреат Конкурсу «Українська мова – мова Єднання»

Любов і ненависть, добро і зло, правда і брехня, біль і благодать, трунок і бальзам… Все це існує поруч, паралельно і одночасно! І називається – боротьба протилежностей.

Усе це сповна відчула на собі Людина, про яку будемо зараз говорити. Людина, яка несе любов, творить добро, стверджує правду, перемагає людський біль і дарує Людству бальзам.

Читати далі
Професор Анатолій Потопальський: «Щоб одужати, людина має змінитися»

Стаття у газеті "Україна молода" від 15.01.2021, стор. 14

Автор Ганна ЗЕМКО, головна редакторка журналу «Слово Жінки»,
багаторічна пацієнтка лікаря А.І. ПотопальськогоВАМ НЕ ПОТРІБНІ ЛІКИ ВІД РАКУ

Автор Олександр СОЛОНЕЦЬ

Анатолій Іванович ПОТОПАЛЬСЬКИЙ — наш учений-сучасник. Розробки Анатолія Івановича можуть бути корисними і в так звану “добу тероризму”, і при воєнній агресії, коли застосовується хімічна й бактеріологічна зброя. Неймовірно, але ось уже майже 45 років винаходи вченого не “пускають у народ”, хоча ще з 60-х років минулого століття Анатолія Івановича із засекреченими антипухлинними ліками не раз у надзвичайному режимі доставляли у радянський Кремль, аби рятувати того чи іншого вождя.

Читати у форматі PDF

Стаття у газеті "СЛОВО Просвіти" від 8 - 14 січня 2004, стор. 6
Лист Олени Стоцької

Добрий день усім небайдужим людям!

Хочу в першу чергу подякувати за ПАТРІОТИЗМ, високе почуття ОБОВ‘ЯЗКУ, за безкорисливу ЛЮБОВ до простих звичайних людей, за ТУРБОТУ про їхнє здоров’я геніальному вченому-винахіднику, Людині з великої букви ПОТОПАЛЬСЬКОМУ Анатолію Івановичу!

Пишу на знак протесту проти ГОНІННЯ, яке вчинили Анатолію Івановича на каналі СТБ.

Я обурена й схвильована таким ставленням до талановитого вченого!

Своїми зйомками в інституті молекулярної біології «журналісти» лише вкотре підкреслили байдуже ставлення можновладців до вітчизняної науки. Так, саме в таких жалюгідних умовах приходиться працювати нашим ученим, бо ж держава не має на це грошей!!!

Я дивилася на молоду ефектну лікарку (яка виступала в передачі «Я соромлюся свого тіла» і яка закликала звертатися до «справжніх» лікарів-онкологів) і згадувала усіх своїх друзів, рідних, знайомих, які померли від страшної онкологічної хвороби. Так, вони зверталися в звичайні лікарні, де їм усім назначали лікування, багатьох прооперували, а потім «всадили» стільки «хімії», що ніхто не вижив. А скільки грошей пішло на ту вбивчу «хімію»!!! Сотні тисяч!!! Люди віддають останнє, аби врятувати життя своїм рідним!!!

Є, звичайно, гарні клініки - з дорогими ремонтами і «непідйомними» цінами! Ота старенька бабуся з онкологією грудини, що знімалася в передачі, хіба могла із своєю пенсією звернутися до «звичайного» лікаря???

Шість років тому в мене була кіста лівого яєчника. Я лікувалася, але протягом року став «рости» показник онкомаркера, і мені запропонували операцію, поки ще не пізно, бо сказали лікарі, що ліки вже не допоможуть. Я боялася операції й «хімії», бо знала наслідки...

І тут мої знайомі (вдячні пацієнти Потопальського) розповіли мені про Анатолія Івановича. Я поїхала в Київ, зустрілася із лікарем, потім прийняла курс лікування. І (о чудо!!!) пухлина зникла! Я не могла повірити своєму щастю!

Потім возила туди свого знайомого, в якого був рак простати (онкомаркер у нього був більше 1000). Він лікувався в інституті раку в Києві. Вирок лікарів був тоді один: або операція й «хімія», або кінець усьому! Він почав приймати ліки Потопальського - і життя наладилося!

І таких випадків є багато серед моїх знайомих!

Шановні «журналісти» передачі!

Ви знайшли «злочинця» в особі лікаря, який усього себе присвятив науці, який живе в звичайній простій квартирці, їздить на роботу громадським транспортом! Лікаря, який у свій час відмовився від пропозиції працювати за кордоном, бо любить Україну! Лікаря, який має багато нагород, подяк від міжнародних медичних організацій!!!

Це наш біль - усе позитивне в державі знищувати!

ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!!!

Зніміть передачу про звичайних людей, які НА КОЛІНАХ стоять на вулиці й просять грошей на лікування ДІТОЧОК!!!

Так, позавчора я бачила таку молоду маму, яка на колінах під дощем благала про допомогу (бо за життя дитини потрібна космічна сума), а в руках фото чарівного малюка!

Боже!!! Як це страшно!!!

Чому в нашій державі онкохворі приречені??? Чому хоча б дітей і молодих людей не лікують безкоштовно або за підйомну суму??? Чому батьки повинні продавати квартири, аби мати надію на порятунок дитяти??? І в більшості так і не рятують!!!

Де медичні страховки, які покриють лікування, як це робиться в інших цивілізованих країнах???

Саме із цим треба боротися, а не з Потопальським!!!

Ніхто нікого не тягне до лікаря силою. Крім того, Анатолій Іванович сам рекомендує паралельно приймати ліки, які призначили в лікарні онкологи.

Дорогий наш Анатолію Івановичу!

Ми з Вами!!! Тримайтеся!!!

Ісуса розіп’яли за любов до людей і відданість!!! Така вже людська «вдача»!!!

Тримайтеся, рідненький!!!

Хай Бог Вас береже!
Стаття Інни Плотнікової 4 лютого 2021 р.
на сайті ГО "Самоврядовна громада"

Ліки від пухлин давно вже є, хоч і заборонені вони на СТБ


Так сталося, що на день боротьби з раком, мені стало відомо про проблеми установи, яка моїй мамі Голодній Марії Макарівні в боротьбі з пухлиною додатково подарувала 11 років життя та праці до останнього дня. Байдужою залишитись – себе не поважати. Ознайомтесь з сюжетом https://www.youtube.com/watch?v=bA0dAX0dtsw , зміст якого поверхневий, замовний, вирваний з контексту. Коментарі до нього – дзеркальне відображення стану суспільства, що тоне в потоку загальнодержавних маніпуляцій та брехні.

В об’єктиві ГО "Самоврядна громада" канал СТБ з черговим але несвіжим опусом дискредитації української науки. Віримо, що після нашого втручання вони, якщо не пробачаться, то займуться вивченням деталей справи і виправлять те що накоїли. А ми візьмемо цю справу під контроль.

ЦЕ замовне відовисько на кшталт ШОУ (дістали ці реаліті), в які, особливо останнійм часом, вдались всі замовні ЗМІ, не має перешкодити діяльності «Інституту оздоровлення і відродження народів України», який очолює світла і прогресивна людина – Анатолій Іванович Потопальский, завідувач відділу модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, Заслужений винахідник України, кандидат медичних наук, доцент, якого я знаю особисто і спілкувалась протягом всього лікування моєї мами (онкохворої з 4 стадією лімфосаркоми з метастазами в легенях, кістках та і інших органах), якій лікарі Чернігівського онкоцентру пророкували 3 місяці від сили жити. Однак 11 років повноцінного життя і роботи до останнього дня на 75 році. (Про це при нагоді буде окрема детальна розповідь.) А нині про інше. Я хочу в даній статті привернути увагу активної громадськості, в склад якої призваний стати кожний без винятку, оскільки мова стосується закладу, де кується національна наукова еліта, що тримається за крихти зі столу крадіїв національних природніх багатств і землі, допоки не усвідомить свою значимість критична маса здатна відновити в світ правду. Відомо з відео в яких умовах і чому ви здійснювали таку значиму для народу діяльність. Кому не відомо, дізнаєтесь з часом…

А далі будую статтю безпосередньо адресовану до Вас, Анатолій Івановичу, а Вашій особі до тих, хто поруч працювали і працюють на здоровя українців.


Так, я знаю, що дії запроданців телеканалу СТБ зіпсували Ваш настрій, однак вони не можуть підірвати Вашу відданість справі, в яку Вас поставив Творець всього Живого заради Живого.

Я не побоюсь сказати, що ваша праця, Анатолій Іванович, це надбання національної генетики і мікробіології, галузей медицини, в контексті значення мистецтва зцілення, про що в останні часи лікарі забувають, схиляючись до капіталізації витрат на послуги мінохрздоров. Весь Ваш вклад в пошук та розвиток імуномоделюючих препаратів в фармакології призваний бути оцінений українським народом. І це відбудеться лише коли він набуде правосуб’єктності в органах державної влади. Допоки немає цього, ми змушені всі терпіти випади проплачених великим капіталом журналішок. Ми говорили з Вами, Анатоліє Івановичу про ганебний процес державотворення, що і є причиною всіх видів криз, ЛОХдаунів і необґрунтованих вільними і правдивими науковцями пандемій. Ви за зайнятістю в своєму покликанні не мали змоги вникнути в суть даного питання, не захистили правовими методами свою науково ризиковану діяльність і тепер на Вашу долю випало випробування бути наклепницько засудженим. Але це не є вирок народу. На Вашому боці правда і Бог. Ми з вами Анатолій Івановичу є громадянами України – республіки, що триває під тиском брехні і маніпуляцій всі 30 років. Вона, наша Україна, через клоунське керівництво розхристана і неодноразово зґвалтована керманичами – дурисвітами, що підкорили собі розорене і таке довірливе суспільство з його душами і майном. З сказаного нам всім потрібно усвідомити одне – ми, народ, є власником всього: і природніх ресурсів в Україні, і наукового, і виробничого потенціалу. Нам самим без допомоги ззовні потрібно визначатись яким способом жити, чим і як лікуватись. Справа за малим – самоорганізуватись заради дітей і їх наступних поколінь. Знайте всі, як тільки громади самоорганізуються на виконання кожної норми прямої дії Основного Закону України в справі виконання конституційний прав громадян України і досягнуть рівня свідомості, здатній змотивувати людей на загальні збори по оформленню прав територіальних громад – юридичних осіб публічного права – власників в кожній адмінстративно – територіальній одиниці, Вашій святій справі не буде відбою. Нація буде витрачати сили не на пошук коштів на ризиковані, а тому смертоносні хіміотерапію та променеве лікування, а буде вкладати в вашу справу імуномоделювання природи людини на генетичному рівні, що виснажена нашим нажаль токсичним способом буття; все спрямуємо на подолання бідності та безробіття, а значить на розвиток економіки, науки, культури та мистецтва. Здоров’я стане особливою ознакою української нації. А це так перешкоджає «злу світу цього». Тож тримаємось і готуємось до служіння народові України, як державотворчій і успішній нації. Яка вже відбувається і відбудеться.

До зв’язку і зустрічі з Вами і Вашими однодумцями. Я і всі хто знає вас не по чутках вірю в Вашу Божу справу і вірю в стійкість Вашої чудової відданій справі команді.

Як лідер громадської думки щодо надзвичайної необхідності самоорганізації населення України за місцем проживання, що має винятково поставити крапку хаосу у всіх сферах і будь – якій спільній проблемі, зазначаю наступне. Як лише подолаємо тиск політичних сил на процес самоорганізації на нашому масиві в Києві, зразу відкриємо площі для вашого Інституту оздоровлення і відродження народів України.

Це те, чого потребує суспільство вкрай. Ви справжній «небодарний цілитель» і Ваші наукові надбання, відкриття і роботи в різних галузях https://scholar.google.com/citations?user=0O5Nw_kAAAAJ&hl=uk є оціненими в світі, але неоціненими самозванцями «державних органів» «країни Україна», свідками чого ми всі стали через комерційно аморальний телеканал і його кон'юнктурну передачу на зразок «Е»вропейських цінностей (повторити гидко «соромлюсь свого тіла»).

Я знаю у вас є програми не лише лікування, а і профілактики інфекційних хвороб, онкозахворювань, доказами чого є здоров’я Ваше особисте, родини, Ваших співробітників і тих, хто свідомо йшов на зцілення по волі Божій (див. сайт журналу "Педагогіка толерантності") Не я одна прагну жити серед здорових ментально людей, що має відбуватись на генетичному рівні і ми до цього впевнено йдемо. Народ України стане на захист національних науковців, потрібно лише спільно розробити програму дій ствердження вітчизняної науки. Відомо, що є люди, що стали на захист національної справи і я шкодую, що не слідкувала за справою після смерті мами (див. Система духовного і мекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського).

Виправляюсь. Ми теж будем поруч.

Повідомляю Вам номер телефону і з нетерпінням чекатиму нагоди з першоджерела наукової розробки висвітлити тему на весь світ, хто потребує Вашої допомоги зараз і має статись, що в майбутньому.

Бережи Боже Вас і всіх Ваших співробітників.

Хто має намір підтримати діяльність даної команди і прагне розвитку натуральних продуктів для лікування в наш складний час, запрошую на їх багатогранну сторінку, де Ви дізнаєтесь про багато цікавих фактів оздоровлення людини і в сфері наукових відкриттів https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky

З повагою,
громадський діяч сфери виконання прав громадян України,
координатор оргкомітету виконання Конституції України
Інна Плотнікова
(098)00-910-33
(093)63-000-66З іншими листами і коментарями на підтримку А.І. Пототопальського
можна ознайомитись на сайті «Педагогіка толерантності»Відкриті листи А.І. Потопальського до каналу СТБ


Поштова адреса:
03187 Київ, вул. Заболотного, 20-А, a/c № 6 , БО "БФ Небодарний цілитель"
E-mail: labmsbar@gmail.com


    Copyright © 2024  All Rights Reserved