Інститут оздоровлення і відродження народів України
Благодійний фонд "Небодарний цілитель"
Інститут молекулярної біології і генетики Національної Академії Наук України
ukr
rus eng

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОРОНАВІРУС

У відповідь на численні запитання про особливості поведінки користувачів оздоровчої системи доктора А.І. Потопальського «Духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля» в період карантину, оголошеного державними структурами, повідомляємо, що з 17 березня і до теперішнього часу серед співробітників, волонтерів і усіх однодумців юридичних структур: Інституту оздоровлення і відродження народів України (ІОВНУ), Благодійного фонду А.І. Потопальського «Небодарний цілитель» і громадських об'єднань: «Братської Оздоровчої Громади України БОГУ – Радість», «Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР», які дотримувались умов карантину і системи доктора А.І. Потопальського, не було виявлено жодного випадку захворювання коронавірусом.

У всіх, хто дотримується системи доктора А.І. Потопальського, забезпечена стійкість до вірусних інфекцій, в тому числі до коронавірусу.

Одним з найбільш потужних захисників від цього вірусу є препарат ізатізон в усіх його формах (натуральний, аерозоль, свічки) і при всіх способах введення (аерозольно, внутрішньо, ректально).

Його профілактична дія триває протягом 10-12 місяців після його застосування.

За останніми даними лабораторії експериментальної хіміотерапії вірусних інфекцій ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМНУ» препарат ізатізон на моделі коронавірусу виявився ефективним і перспективним засобом. Він ефективно інгібує репродукцію коронавірусу в експерименті з індексом селекційності 32,25. Цей показник у 15-20 разів перевищує встановлений критерій для перспективних противірусних засобів.

Тому закликаємо усіх однодумців до спокою і вдумливого користування нашою системою оздоровлення разом з постійним застосуванням перевірених тисячоліттям народних засобів: часник, цибуля, черемша, ехінацея, чистотіл, петрушка, кріп, цвіт липи, календули, звіробою, іван-чаю, трави подорожника, первоцвіту, медунки, полину, будри, меліси, яснотки, ялівцю, барвінку, вересу, дивосилу, брусниці, бузини чорної, смородини, шипшини. Перспективні також препарати з дерев осики, лавру, калини, верби, берези, ясеню, сосни. Збори цих рослин можна придбати в аптеках.

Враховуючи механізм противірусної дії ізатізону, цей препарат буде ефективний і при мутантних формах коронавірусу, поява яких можлива у майбутньому.

Тому закликаємо усіх однодумців до бережливого використання наявних у кожного ізатізону. Незалежно від строку виготовлення і зберігання препарат зберігає свою активність.

Одночасно просимо забезпечитись комплексом лікарських рослин з противірусною, антимікробною, протизапальною і імунорегулюючою дією.

Після закінчення карантину просимо підтримувати постійні контакти за телефонами: 044-526-96-21, 067-996-02-04 та електронною поштою: labmsbar@gmail.com

Дирекція ІОВНУ, Благодійного фонду «Небодарний цілитель,
громадських об'єднань «БОГУ – Радість», «БОГУ ДАР»Крученко Жанна Олексіївна

Крученко Жанна Олексіївна – співробітниця Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту, відомий фахівець з питань вищої нервової діяльності, науковець, яка багато десятиліть плідно працювала в Інституті у відділі вищої нервової діяльності та у відділі Біофізики іонних каналів, досліджуючи складні процеси, що проходять в головному мозку. Її глибокі знання завжди були спрямовані на відкриття складних механізмів вищої нервової діяльності. Багаторічний співробітник Інституту, Жанна Олексіївна завжди допомагала у роботі порадами та рекомендаціями молодим науковцям. Завдяки її знанням, ерудиції та досвіду проводились надскладні унікальні експериментальні дослідження. Жанна Олексіївна вкладала в свою роботу всі фізичні і душевні сили, являючи собою приклад самовідданого служіння науці, найвищої працездатності і відповідальності, цілеспрямованості, чуйності і безкорисливості, небайдужого ставлення до будь-якої життєвої ситуації.

Як однодумець Братської Оздоровчої Громади України БОГУ РАДІСТЬ і активний учасник оздоровчо-освітнього об'єднання Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР, співавтор колективної міжнародної монографії «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля. Український прорив в світову цивілізацію і науку» за результатами ІІІ-го міжнародного науково-практичного форуму, Лондон 25 березня – 5 квітня 2018р.: http://potopalsky.kiev.ua, http://gisap.eu/ru/archive-2018 вона сприяла популяризації нового наукового напрямку і оздоровчої системи доктора А.І. Потопальського Духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини та збереження довкілля.

Пішла із Земного життя чудова високодуховна людина Жанна Крученко. Ми втратили людину нової генерації з розширеною свідомістю. Наукові її публікації доступні науковцям, а остання світоглядна – доступна для ознайомлення на нашому сайті: http://potopalsky.kiev.ua та на сайті Міжнародної академії GISAP (Лондон): http://gisap.eu/ru/archive-2018Шановні колеги!
Благодійна вільна газета «Вечірній Коростень»
вирішила запровадити акцію
«ВИРОСТИШ КАВБУЗ - ОДЕРЖИШ ПРИЗ»!

Всім, хто має насіння КАВБУЗА пропонується виростити на своєму городі найбільшу у світі ягоду.

Мешканці м. Коростеня і району можуть прийти до редакції «Вечірки», написати заявку і одержати безкоштовно насіння цієї рослини.

Затим треба буде надіслати (принести) фото ягоди. А у вересні під час Фестивалю дерунів будуть підбиті підсумки.
Переможці одержать нагороди і пам`ятні призи!
Про найкращих і найвідданіших любителів кавбузів тижневик розповість на своїх сторінках.

ОТОЖ, ВПЕРЕД!

Чекаємо Вас і фото кавбуза за адресою редакції:
м. Коростень, вул. Сергій Кемського (Жовтнева), 50 (2-й поверх приміщення «Автосвіту»)
тел.: 4-10-45, 098-478-45-44
сайт газети: http://www.vk.zt.ua


    Copyright © 2017  All Rights Reserved