Інститут оздоровлення і відродження народів України
Благодійний фонд "Небодарний цілитель"
Інститут молекулярної біології і генетики Національної Академії Наук України
ukr
rus eng

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОРОНАВІРУС

Шановні колеги та наші однодумці!

Враховуючи продовження карантину, викликаного ситуацією з коронавірусом з певним послабленням його умов, повідомляємо про відновлення роботи наших структур на території ІМБіГ і НУБіП при умові дотримання вимог карантину.

У відповідь на численні запитання про особливості поведінки користувачів оздоровчої системи доктора А.І. Потопальського «Духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля» в період карантину, оголошеного державними структурами, повідомляємо, що з 17 березня і до теперішнього часу серед співробітників, волонтерів і усіх однодумців юридичних структур: Інституту оздоровлення і відродження народів України (ІОВНУ), Благодійного фонду А.І. Потопальського «Небодарний цілитель» і громадських об'єднань: «Братської Оздоровчої Громади України БОГУ – Радість», «Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР», які дотримувались умов карантину і системи доктора А.І. Потопальського, не було виявлено жодного випадку захворювання коронавірусом.

У всіх, хто дотримується системи доктора А.І. Потопальського, забезпечена стійкість до вірусних інфекцій, в тому числі до коронавірусу.

Одним з найбільш потужних захисників від цього вірусу є препарат ізатізон в усіх його формах (натуральний, аерозоль, свічки) і при всіх способах введення (аерозольно, внутрішньо, ректально).

Його профілактична дія триває протягом 10-12 місяців після його застосування.

За даними (квітень 2020 р.) лабораторії експериментальної хіміотерапії вірусних інфекцій ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМНУ» препарат ізатізон на моделі коронавірусу виявився ефективним і перспективним засобом. Він ефективно інгібує репродукцію коронавірусу в експерименті з індексом селекційності 32,25. Цей показник у 15-20 разів перевищує встановлений критерій для перспективних противірусних засобів.

Перспективність ізатізон для боротьби з коронавірусом підтверджена також авторитетними зарубіжними вченими.

Враховуючи механізм противірусної дії ізатізону, цей препарат буде ефективний і при мутантних формах коронавірусу, поява яких можлива у майбутньому.

Тому закликаємо усіх однодумців до бережливого використання наявних у кожного ізатізону. Незалежно від строку виготовлення і зберігання препарат зберігає свою активність.

Одночасно просимо забезпечитись комплексом лікарських рослин з противірусною, антимікробною, протизапальною і імунорегулюючою дією: часник, цибуля, черемша, ехінацея, чистотіл, петрушка, кріп, цвіт липи, календули, звіробою, іван-чаю, трави подорожника, первоцвіту, медунки, полину, будри, меліси, яснотки, ялівцю, барвінку, вересу, дивосилу, брусниці, бузини чорної, смородини, шипшини. Перспективні також препарати з дерев осики, лавру, калини, верби, берези, ясеню, сосни. Збори цих рослин можна придбати в аптеках.

Згідно нових досліджень того ж інституту у липні 2020 р. активними проти цього вірусу і перспективними для подальшого вивчення є також наші препарати з раніше встановленою протипухлинною, противірусною імунорегулюючою дією із нового класу одержаних нами речовин групи алкалоїдетиленімінів. Вони раніше були запатентовані у 16 зарубіжних країнах і захищені авторськими свідоцтвами колишнього СРСР. Один з цих препаратів перевищує високу противірусну активність ізатізон в три рази.

Тому ще раз, на 61-му році нашого першого винаходу (дивіться сайти: http://potopalsky.kiev.ua/ua/index.html та https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky ) запрошуємо до активної співпраці. Бо питання стоїть «Хто-кого – вірус нас, чи ми його».

Не дрімайте! Смертельна небезпека і порятунок – поруч!

Просимо підтримувати постійні контакти за телефонами:

044-526-96-21, 067-996-02-04
та електронною поштою: labmsbar@gmail.com

Дирекція ІОВНУ, Благодійного фонду «Небодарний цілитель,
громадських об'єднань «БОГУ – Радість», «БОГУ ДАР»Крученко Жанна Олексіївна

Крученко Жанна Олексіївна – співробітниця Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту, відомий фахівець з питань вищої нервової діяльності, науковець, яка багато десятиліть плідно працювала в Інституті у відділі вищої нервової діяльності та у відділі Біофізики іонних каналів, досліджуючи складні процеси, що проходять в головному мозку. Її глибокі знання завжди були спрямовані на відкриття складних механізмів вищої нервової діяльності. Багаторічний співробітник Інституту, Жанна Олексіївна завжди допомагала у роботі порадами та рекомендаціями молодим науковцям. Завдяки її знанням, ерудиції та досвіду проводились надскладні унікальні експериментальні дослідження. Жанна Олексіївна вкладала в свою роботу всі фізичні і душевні сили, являючи собою приклад самовідданого служіння науці, найвищої працездатності і відповідальності, цілеспрямованості, чуйності і безкорисливості, небайдужого ставлення до будь-якої життєвої ситуації.

Як однодумець Братської Оздоровчої Громади України БОГУ РАДІСТЬ і активний учасник оздоровчо-освітнього об'єднання Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР, співавтор колективної міжнародної монографії «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля. Український прорив в світову цивілізацію і науку» за результатами ІІІ-го міжнародного науково-практичного форуму, Лондон 25 березня – 5 квітня 2018р.: http://potopalsky.kiev.ua, http://gisap.eu/ru/archive-2018 вона сприяла популяризації нового наукового напрямку і оздоровчої системи доктора А.І. Потопальського Духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини та збереження довкілля.

Пішла із Земного життя чудова високодуховна людина Жанна Крученко. Ми втратили людину нової генерації з розширеною свідомістю. Наукові її публікації доступні науковцям, а остання світоглядна – доступна для ознайомлення на нашому сайті: http://potopalsky.kiev.ua та на сайті Міжнародної академії GISAP (Лондон): http://gisap.eu/ru/archive-2018Шановні колеги!
Благодійна вільна газета «Вечірній Коростень»
вирішила запровадити акцію
«ВИРОСТИШ КАВБУЗ - ОДЕРЖИШ ПРИЗ»!

Всім, хто має насіння КАВБУЗА пропонується виростити на своєму городі найбільшу у світі ягоду.

Мешканці м. Коростеня і району можуть прийти до редакції «Вечірки», написати заявку і одержати безкоштовно насіння цієї рослини.

Затим треба буде надіслати (принести) фото ягоди. А у вересні під час Фестивалю дерунів будуть підбиті підсумки.
Переможці одержать нагороди і пам`ятні призи!
Про найкращих і найвідданіших любителів кавбузів тижневик розповість на своїх сторінках.

ОТОЖ, ВПЕРЕД!

Чекаємо Вас і фото кавбуза за адресою редакції:
м. Коростень, вул. Сергій Кемського (Жовтнева), 50 (2-й поверх приміщення «Автосвіту»)
тел.: 4-10-45, 098-478-45-44
сайт газети: http://www.vk.zt.ua


    Copyright © 2017  All Rights Reserved