Інститут оздоровлення і відродження народів України
Благодійний фонд "Небодарний цілитель"
Інститут молекулярної біології і генетики Національної Академії Наук України
ukr
rus eng

5 лютого 2009 року у приміщенні Київського Будинку вчених
за ініціативою Громадської ради освітян і науковців України
і Президента Національної Академії наук України відбулися

громадські слухання стану реалізації наукових розробок
лікаря-новатора і науковця Анатолія Потопальського,
автора нового наукового напрямку молекулярного оздоровлення людини і довкілля


А.І. Потопальський презентував результати своїх досліджень і стан справ по впровадженню протипухлинного препарату амітозину.

На зустрічі були присутні медики, науковці, які професійно займаються виченням онкологічних захворювань, колишні пацієнти, які одужали завдяки препаратам п. Потопальського, колишні і теперішні політичні діячі.

Резолюція громадських слухань

Звіт про громадські слухання в журналі "Педагогіка толерантності"Публікація про А.І. Потопальського в довіднику Золотий фонд націїПублікація в газеті "Дзеркало тижня" "Ноу-хау лікаря Потопальського"Виступ А.І. Потопальського на урочистому засіданні, присвяченому 15-річчю роботи щоквартальника «Педагогіка толерантності»
у міжнародний день толерантності 16 листопада 2012 р.

Вельмишановний ювіляр Ярослав Антонович і всі Ваші і наші однодумці! Вельмишановні ведучі Світлана і Василь Петровичі!

Щиро вітаю весь колектив редакції та редакційної ради із знаменною подією у житті нашого затуманеного пустобрехнями і цензурними перекосами суспільства.
Численні читачі журналу називають його «Педагогікою толерантності і справедливості», а це в наш час неабияка честь. Журнал впродовж 15 років здійснює велику роботу з поширення основоположних законів толерантності у житті суспільства. Незважаючи на міжнародне визнання сьогоднішнього дня як всесвітнього дня толерантності, у нашій державі про це мовчать усі засоби масової інформації : преса, радіо і телебачення, навіть видання освітян. А це неспроста, бо журнал показав свій твердий намір захищати існування законів толерантності, публікуючи не тільки матеріали з цього напрямку, а й численні статті на захист вимираючої нації і її непересічних особистостей. Як кажуть у народі, він постійно «Бьет не в бровь, а в глаз» по бюрократах, хабарниках і злочинцях усіх мастей. На протязі майже 10 років журнал і його редактор активно утверджує справедливість у цілеспрямованому замовчуванні розробленого нами принципово нового наукового напрямку духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля.

Мені хотілося б звернути увагу присутніх тут хоч і нечисленних, але активних однодумців, що інститут біографій відомих людей обрав у ювілейному для журналу 2012 році трьох представників редакційної колегії: Я.А. Берегового, Л.Ф. Мельник і А.І. Потопальського, а також сам журнал, єдиний з усіх друкованих органів держави, до когорти національних лідерів України. Щиро вітаю всіх нас, і особливо Ярослава Антоновича, з цією знаменною подією. Ця об’ємна книга «Золотий фонд нації. Національні лідери України» добре ілюстрована, наклад її в непростий для нації час досяг 5 тис примірників, видавці розмістили її у світовій мережі Інтернету. Тепер усі наші однодумці в усіх куточках світу зможуть ознайомитись з своїми відомими і визнаними на Батьківщині особистостями в Інтернеті
(Я.А. Береговий і журнал «Педагогіка толерантності –
http://who-is-who.ua/main/page/naclideryukr2011/269/572,
Л.Ф. Мельник – http://who-is-who.ua/main/page/osvita/46/109,
А.І. Потопальський – http://who-is-who.ua/main/page/naclideryukr2011/153/572 ).

Разом з тим боляче визнавати, що наш журнал видається мізерним накладом, животіє без фінансового забезпечення. Тому закликаю усіх присутніх не тільки виписувати журнал особисто, а й виписати його своїм мало забезпеченим родичам, у рідну школу, інститут, університет, дитячий садок.

Тут присутні немало шанованих директорів училищ, ректорів ВУЗів, керівників трудових колективів, які морально зобов’язані пропагувати журнал у своїх колективах, оформивши недорогу річну підписку. На жаль, чомусь це не робиться. Разом з тим ми звертаємось до редактора журналу Ярослава Антоновича, членів редколегії і редакційної ради, а також комісії з підготовки рішення наших зборів прор представлення журналу на здобуття Державної премії ім. Т.Г. Шевченка, іменних премій Макаренка, Сухомлинського та інших не менш видатних наших співвітчизників. Це також один з методів підвищення популярності журналу.

Ми щиро вдячні журналу за поширення інформації не тільки про нашу професійну діяльність і боротьбу за виживання, а й підтримку колишніх безнадійних хворих злоякісними пухлинами, а нині активістів нашої Братської Оздоровчої Громади України – БОГУ – «Радість». Після публікації журналом їхнього заклику до всіх небайдужих організовані оздоровчо-освітні осередки і центри в багатьох обласних і районних центрах , містечках і селах. А девіз у них актуальний і надзвичайно популярний в умовах медичного геноциду «Здоров’я трудящих – справа рук самих трудящих».
З метою популяризації актуальних матеріалів , опублікованих у журналі, за багаторічну діяльність видання, ми ініціювали створення редакційної ради з цього питання і запланували у 2013-2015 рр. видати достатнім накладом збірники матеріалів про переможців конкурсу ««Лідери української нації – лідери світового впливу і визнання». Ці пропозиції роздані учасникам нашої урочистої зустрічі (див. додаток). Закликаю усіх однодумців надавати посильну матеріальну підтримку діяльності журналу і цієї ініціативи.

Ще раз дякую і щиро вітаю з ювілеєм і бажаю усім творцям журналу начолі з Ярославом Антоновичем Береговим міцного здоров’я, творчого довголіття, загальнодержавного і світового Визнання.В інституті молекулярної біології і генетики НАН України 31 травня - 1 червня 2005 р. пройшов міжнародний науково-практичний форум "Основи молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля"

Організатори: Національна академія наук України, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Інститут оздоровлення і відродження народів України, Благодійний фонд А.Потопальського "Небодарний цілитель"В інституті молекулярної біології і генетики НАН України 11.02.2004 р. пройшло виїзне засідання Національної ради жінок України, Координаційної ради жінок м.Києва та колегії Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці міськдержадміністрації, на якому заслухали і обговорили доповідь автора нового наукового напрямку молекулярного оздоровлення людини і довкілля А.І. Потопальського.
    Copyright © 2017  All Rights Reserved