Інститут оздоровлення і відродження народів України
Благодійний фонд "Небодарний цілитель"
Інститут молекулярної біології і генетики Національної Академії Наук України
ukr
rus eng

ВІДГУКИ

Відповідь і подяка від А.І. Потопальського і співробітників ІОВНУ

Дякуємо всім, хто надіслав свої відгуки на сайт, нашу електронну пошту і передав нам особисто.

Повідомляємо всім небайдужим, що велика кількість відгуків про наші методи лікування надрукована в журналі «Педагогіка толерантності» і представлена на їх сайті pedtolerant.com

Подивитись всі відгукиТетяна Степанець, м. Київ: 28.09.2020

   Використовуємо всією родиною, всі препарати розроблені Анатолієм Івановичем: ізатізон, свічі, кавбузол і кавбузсорб.Всі препарати чудові, дієві.Особливо ізатізон, він незамінний в нашій аптечці. Приймаємо його і для лікування і для профілактики. Дія його дуже швидка. Дякуємо Анатолію Івановичу за цей чудовий і дієвий препарат.Низенький уклін Вам, довгих років життя. Кавбуз вирощуємо на городі, смачний і корисний, ділимося насінням з сусідами.

Гузь Наталія, Миколаївська обл.: 20.09.2019

    Хочу подякувати Потопальському Анатолію Івановичу за його невтомну працю, за його турботу, за віру в краще життя і за його велике серце! Ліки, які виготовляються за його рецептами, вважаю найкращими, тому що вони виготовленні на рослинній сировині і фактично не несуть ніякої шкоди (в порівнянні з хім. препаратами). Я знаю багатьох людей, які вживають чаї Потопальського, які лікуються його препаратами і задоволені результатом, і не перестають бути вдячними професору.
    А ще я б хотіла зазначити, що повністю підтримую ствердження Анатолія Івановича в тому, що фізичне оздоровлення людини і довкілля не можливе без духовного оздоровлення суспільства, без совісті і моралі. Нажаль сучасні люди занадто погрузли у вихрі матеріальних цінностей і мало хто замислюється про стан своєї душі. Люди забули як це любити по справжньому. Все стало пропускатися через призму грошей. І це зробило людей жадібними, злими, заздрісними, байдужими... Іноді здається, що світ зійшов з глузду. А це просто - хворі душі...
    Але насправді все може змінитись, якщо кожен з нас почне звертатися до своєї душі. Якщо кожен знайде причину своїх страждань. І попросить прощення перш за все в себе, що впустив всю ту нечисть до свого серця. А потім попросив прощення у своїх близьких. Це тяжкий труд - робота над собою. Але люди повинні зрозуміти, що тільки так вони стануть здоровими і щасливими.
   Анатолій Іванович - це саме та людина, яка має світлу душу і своїм прикладом доводить, що життя без страждань і ненависті можливе, що можливо бути щасливим, життєрадісним, задоволеним собою і безкрайньо вдячним за все, що тебе оточує. Він мужній, сильний, мудрий і нескорений. Нехай його труди не пройдуть даремно, нехай він залишить великий вклад в суспільстві. Бажаю йому натхнення, завжди залишатися таким, як він є, і бути прикладом для нового покоління!

Римма Євгенівна-45 років, м. Житомир.: 11.06.2019

    Об Изатизоне узнала от своих приятелей Михаила и Татьяны, которые узнав о моей проблеме предложили мне препарат Изатизон.
    1й раз использовала изатизон после травмы ребенка. Рана на голове, после операции не заживала несколько месяцев, всё время гной шёл. Даже когда мы регулярно ездили на перевязки. На сутки (так получилось, никто не планировал специально) на вату нанесла изатизон и перевязала бинтом.Когда сняли рана полностью затянулась и больше никогда не загноилась.
    2й раз использовала препарат, когда брызнуло горячее масло со сковороды. Нанесла изатизон сразу. И там где он какое-то время находился- не осталось и следа, ни воспалилось, ни покраснело, ничего. (Это было лицо, и место возле глаза). А где стёрлось одеждой, там образовался волдырь и рана. Но при повторном использовании изатизона - рана заживает быстро.
    3й раз - у ребенка дерматитные проявления от памперсов Яички опухли, всё покраснело сильно, ребенок плакал от боли (7 месяцев). После нанесения Изатизона, боль сразу прошла, ребенок успокоился, через какое-то время и опухлость ушла
    4й раз. У отца - 70 лет, была страшная аллергия. Опухло лицо, тело, ноги, спасались Изатизоном. Уходил зуд и немного спадала опухлость.
    5й раз. Ребенок 7 месяцев получил химический ожог. Из игрушки пластмассовой вытекла какая-то жидкость и сильно опекла кожу на ручке. Боль снимается сразу... А вот ожог ушел через пару дней.     6й раз. Грибок на ногтях ног.Конечно, это более длительный процесс, но верх ногтя сразу подсушивается и его можно спилить.
    7й раз. Пробовала для облегчения зубной боли, проявлений пародонтита, кровоточивости, язвы во рту, эффект намного меньше... делала примочками на ночь.
    Мы очень довольны. Я его везде теперь с собой вожу.

Lidiia Kravtsova: 13.05.2019

Благодаря препаратам изатизону, настойке на травах на коньяке, о которых мне посчастливилось узнать в 2011 году и пропить это перед операциями по удалению груди и части кишечника, (2 операции одновременно) всё прошло удачно и даже не было температуры после этого в реанимации.
На меня одну в институте онкологии для проведения операций выделили целый день, но через 3 часа я была уже в реанимации. Конечно и заслуга 3-х докторов. которые сделали это. Но есть важный фактор - анализ крови, который мне сделали в больнице где работала моя мама когда-то, были в восторге от моих показателей. Они знают меня более 25 лет и никогда у меня не было таких показателей!!! Спасибо вашим всем сотрудниках огромное!!!!!

Пущина Л.І, м.Одеса,: 24.04.2019

Шановний Анатоліє Івановичу! дякую, дякую, дякую за Вашу працю, за геніальний винахід - ізатізон, за допомогою якого я полегшила собі життя. Багато років страждала гайморитом та ларигітом, з тяжкими наслідками ускладненнями на серце.
Вже два роки приймаю ізатізон та не хворію цими захворюваннями. Не можу повірити, що можна не хворіти.
Низько вклоняюся, обіцяю молитися о Вашем здравії! Бажаю допомоги Божої у Вашій благородній праці.
Також, дякую Вашим працівникам, які завжди уважно вислуховують усі питання та відповідають на них.
Бажаю усім доброго здоров"я та милості Божої.

Кравцова Л.М., м.Київ: грудень 2018

Анатолій Іванович!
Дуже хочу подякувати Вам за Ваші чудові і вкрай необхідні людям продукти, такі як, ізатізон, свічки, трави, сорбенти та масла. Хочу залишити свій результат по свічках, дуже швидко розсмоктався геморой, що давно турбував, ізатізон дуже допомагає мамі при гастриті, також масло кавбузол.
Сама я працюю в центрі здоров’я м. Київ та м. Умань, наші пацієнти теж задоволені і мають гарні результати. Хай Господь Вам допомагає в такій важливій справі!!!

Відповідь Гарасимчук Н.Б.: 17.05.2018

Шановна Наталя Богданівна! Прохання конкретні питання про свою хворобу надсилати на нашу електронну пошту potopalsky@imbg.org.ua
Вам рекомендований наш комплекс www.potopalsky.kiev.ua/ua/rekomend.html
З повагою, А.І. Потопальський

Махова Л.В.: 22.01.2018

Добрый вечер! Хочу поблагодарить весь коллектив за их замечательную работу и внимание к пациентам. Маме 75 лет. Рак кожи 4 стадии. Мы уже наблюдали как она угасает день ото дня. Но уже через недели 3 после начала приёма курса лекарств, мама просто ожила. Через 2 месяца, после приёма всего курса, мама стала очень активная, появился аппетит. Большое спасибо всем Вам за все хорошее, что вы делаете для людей!!!))

Плотникова И.Н.: 01.06.2017

Дорогий пацієнте, що читає цю сторінку! Не сумнівайтесь в результаті, довіртесь Богові, що послав нам відповідального лікаря, відданого і люблячого Бога та людей. Виконуйте настанови та рекомендації. Здоров’я Вам і Вашим родинам.

Козачок Л.В.: 23.02.2017

Шановний Анатолію Івановичу!
Звертаємося до Вас з повагою та щирою вдячністю за Вашу працю та розроблені препарати, які вже понад 1,5 року приймає наш батько, хворий на мієлоїдний лейкоз ІІ стадії. Враховуючи його вік, на момент виявлення хвороби татові виповнилося 74 роки, та вроджений порок серця в нас були великі сумніви з приводу застосовування традиційного лікування. Проте ми поїхали на консультацію до Києва, побували у кількох лікарнях - і ніхто з лікарів не дав гарантії, що він вилікується. Перебуваючи вже за крок до того щоб лягти на стаціонарне лікування - зустріли жінку, якій лікарі не давали шансів після видалення пухлини, проте вона вже понад 8 років приймає Ваші препарати, допомагає людям, дуже віруюча та підказала нам шлях до Вас. Батько п’є протипухлинний збір з 6-ти рослин за Вашою рецептурою. Застосовує препарат ізатізон: у вигляді свічок та вживає всередину. Вживає препарат "Кавбузол" та препарат "Кавбузсорб". Харчується переважно рослинною їжею, кисло-молочними продуктами, буряками, морквою, капустою, не вживає алкоголю. Як результат його стан стабілізувався, трохи набрав вагу, покращилися аналізи та самопочуття.

Батько активний учасник художньої самодіяльності- виступає в хорі. Веде , повноцінний, активний, як для його віку, спосіб життя, ніхто з знайомих навіть не здогадується про його хворобу. Крім того ми придбали у Вас насіння кавбуза і в цьому році зібрали значний врожай, яким поділилися із знайомими та родичами. З кавбуза робили цукати- сушили його в сушарці, а потім пересипали пудрою і зберігаємо банках, вийшло смачно і корисно, за смаком нагадує курагу. Також з кавбуза та яблук робили смачний сік.

Низький уклін Вам шановний Анатолію Івановичу, за ваш розум, вірність своїй справі, відданість українському народові та Божого благословення у всіх Ваших починаннях!!!!!!

З повагою і вдячністю Козачок Л.В.

Демьяненко Н.М.: 08.02.2017

Я з 2009 р користуюсь авторськими ліками Анатолія Івановича «Ізатізоном». Це дуже сильний і дієвий противірусний препарат, якому немає аналогів у ортодоксальній медицині. З моменту початку вживання цих ліків припиняється найжорсткіший бронхіт, лікується навіть пневмонія. Відчувається загальне оздоровлення організму, легше жити, дихати, рухатися. Глибоко вдячна прекрасному лікарю, творчій людині – Потопальському Анатолію Івановичу і працівникам його лабораторії за подароване здоров’я.
З щирою повагою, Дем’яненко Н.М., доктор педагогічних наук, професор.

Иванова Оксана, г. Винница: 26.10.2016

Спасибо огромное за Изатизон. Были большие проблемы. Токсоплазмоз. Герпес. Легочная хламидиозная пневмония. В течение месяца мы пили с мужем Изатизон результат - класс. У мужа отрицательные анализы, у меня еще есть чуть антитела, но это ерунда по сравнению, когда был результат в 160 при норме 18. И много мы пили воды. Спасибо огромное

В.І. Заічко, м. Київ: 01/06/2015

Уважаемый Анатолий Иванович!
Огромная благодарность за Ваше уникальное изобретение под названием – изатизон.
Изатизоном я вылечила многих людей, а именно:
1) За один прием изатизона – вылечили отравление;

2) Язву желудка (2 маленькие бутылочки) – и это при том, что человек курит;

3) Пролежни (через две недели наросла новая кожа);

4) Ожоги;

5) Гнойные раны; раны на ноге, прогнившие до кости (за две недели все затянулось);

6) Моя мать (93 года) рассекла себе руку банкой до кости. Швов было огромное множество. Через 1,5 месяца на руке даже не осталось рубцов. Я ей каждый день говорила, если бы не было бы этого волшебного лекарства, что бы мы делали… А у нее диабет.

7) Соседу разбили лицо. Кровь лилась как из фонтана, прикладывали изатизон и сразу остановили кровь… Врачи скорой помощи спрашивали, что я делала, как я остановила кровь. Все они удивлялись.

8) У соседа отрезали ногу. Нога была как колода. Через 1 месяц – все зажило. Врачи поликлиники Теремки-2 и сам главврач (друг моего соседа) спрашивал, чем я его лечила. У всех его пациентов с таким заболеванием ноги не заживали. А тут такой великолепный результат;

9) Когда у меня грипп, я капаю изатизон, и гриппа нет;

10) У соседки – сильное расстройство желудка. За один прием все жалобы прекратились;

11) На пятках трещины до крови… Трещины не поддавались лечению. Изатизон за одну недели залечил пятки.

Я всем людям советую дома иметь – изатизон. Он как волшебные капли – лечит все…
Моя дочь вылечила многих людей в Святошинсвом районе.
Этому лекарству нет цены…
Анатолий Иванович! Вы – Волшебник!
А я только учусь у Вас…
Анатолий Иванович!
Вы – Гений! Слов нет, чтобы высказать Вам свою благодарность…
Счастья, здоровья и долгих лет жизни!!!

Е. Кабанов:27/05/2015

Я вдячний Анатолію Івановичу Потопальському, за виготовлені ліки. Чому?
Мою маму, Ларису Миколаївну прооперували на кишковий рак, а потім лікарі сказали, що застосовували ліки Анатолія Івановича. Я знайшов адресу Анатолія Івановича, закупив комплекс ліків та почав застосовувати.
Дякувати Богу, але мама живе більше трьох років.
Маю бажання ще курс лікування пройти для своєї мами.
Ще раз щиро дякую Вам, Анатолію Івановичу.

Барчун Н.Д, м. Київ : 27/05/2015

У мене 05.2014 р. виявили поліп матки. Звернулась до Потопальського А.І., пила цілий рік ліки Потопальського. Після цього в поліклініці пройшла УЗІ, поліп не виявлено.
Я дуже вдячна лікарю за допомогу, бажаю йому міцного здоров’я, довгих літ активного життя і процвітання.
Дуже раджу всім звертатись до лікаря А.І. Потопальського.

Шевченко А.М., м.Київ

Я пользуюсь “Изатизоном” 3 года.
Начал пользоваться Изатизоном после 4-х курсов лечения от Хеликобактера.
Жалобы были на боли в желудке и поджелудочной железе. После приема курса Изатизона эти боли утихли. Попутно начал использовать свечи от геморроя +примочки при кровотечении, использовал также микроклизмы с Изатизоном. 20-ти летняя проблема с геморроем начала исчезать.
В феврале этого года очень сильно начали болеть зубы – десна, боль усиливалась и уже не было сил терпеть, собрался идти к врачам. Перед походом вспомнил об Изатизоне в аэрозоле и решил попробовать это лекарство. Использовал 2-3 спрыска на все десна утром и вечером. После 3 дней боль прошла и уже два месяца чувствую свои зубки в полном порядке.
Об Изатизоне я узнал от своей сестры. Она узнала об Изатизоне сразу после того, как ей удалили опухоль по женской части. Сейчас она живет полноценной жизнью и тоже использует Изатизон.
Огромная благодарность коллективу и руководителю Анатолию Ивановичу за их чудесный труд!

О.Г. Пугачева, м.Київ

Я нарешті знайшла чудо-препарат ізатізон. У 2011 році у мене лікар знайшов мікоплазму та назначив інтенсивний курс антибіотиків, але я пішла на прийом до народного лікаря і він розповів про Ізатізон.
Після прийому однієї бутилочки 10 мл – 10 днів, а потім перерва і ще двічі я пила по 10 днів по 11 крапель в день. Здала повторні аналізи і мікоплазми у мене не знайшли.
Дякую за цей чудо-препарат. Зараз прийшла за ліками для всієї родини.

Науменко И.А., м. Київ

Пользуюсь препаратом “Изатизон” примерно 20 лет. Прочитала статью Анатолия Ивановича в газете “Урядовый курьер” об Изатизоне и т.к. у меня была и есть очень тяжелая форма пародонтита, и ничего не помогало, то я очень обрадовалась, когда узнала, что “Изатизон” может облегчить мои муки. Десна у меня были воспаленными, гноились, кровоточили, а зубы качались и причиняли сильную боль деснам. Изатизон (аппликации) постепенно успокаивал боль и воспаление десен.
Сейчас десна периодически воспаляются, я применяю аппликации и ватные тампоны с изатизоном на десна и оживаю.
Большое спасибо Вам и Вашим сотрудникам-подвижникам за то, что Вы помогаете мне и моим близким исцеляться. Лечусь и лечу от кашля (натирая грудь и бока изатизоном), намазываю герпес, любые поражения (ожоги) и пр.
Храни Вас Господь!

Наталья Кривопиша, м. Коростень.

Шановний Анатолій Іванович!
Дуже дякую Вам за Ваші ліки. Особливо за ізатізон, який вилікував мене від опіків після опромінення. І за кавбузсорб, який вивів всю радіацію із організму.
Дай Бог Вам здоров’я. З великою повагою до Вас, Кривопиша Наталья

Іван Якубенко

Шановний, Анатолій Іванович!
Дуже дякую за виготовлення всіх ліків, рецепти яких Ви розробили по милості Божій. Але особливу увагу звертаю на КАВБУЗСОРБ, який є профілактикою та лікуванням різних хвороб. Крім цього заміняє і їжу, особливо дуже зручно при дальніх поїздках. Тому КАВБУЗСОРБ являється як лікувальний засіб, так і продукт харчування. З великою повагою, Іван Якубенко, послушник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Ірина Гладченко, м. Харків: 28/04/2015

Анатолій Іванович Потопальський - лікар від Бога
Я щиро дякую Господу Богу, що послав на моєму шляху людей, які допомогли мені повірити та одужати. Навесні, коли розквітла природа, коли душа мала співати весняні пісні та радіти, зіткнулась я із хворобою. Було досить неприємно і болісно почути від лікарів діагноз, а за ним, майже – вирок. Милостивий Господь Бог послав мені добрих і відвертих людей. Моя донечка Наталочка познайомила мене з дівчиною Людмилою Радухівською, а та з радістю поділилась зі мною досвідом своїх близьких щодо лікування препаратами геніального вченого, доктора Анатолія Івановича Потопальського. Написаний її тіткою відгук щодо методики лікування А. І. Потопальського - справжній витвір мистецтва, не тільки здивував мене своєю співучою українською мовою, глибокими роздумами і вірою в лікаря А. І. Потопальського, але й упевнив в одужанні. Щира усмішка Анатолія Івановича, його спокійний голос зустріли мене та одразу ж почали діяти на благо моєму здоров’ю. Він уважно вислухав мене, ознайомився з історією хвороби, призначив лікування. При цьому не заперечував проти призначених іншими лікарями засобів та спостереження. Знайшов і час, і слова, потурбувався про зовсім незнайому жіночку, яка ледь стримувала сльози. Я приймала протипухлинний збір А. і. Потопальського, Ізатізон, свічки з ізатітонієм, Кавбузол та Кавбузсорб. Згодом гострий біль притих, але лікування я продовжую, і не забуваю про Анатолія Івановича Потопальського За 4 місці я навчилась вірити себе, в свою перемогу над хворобою, звикла до ліків А. І. Потопальського, які стали частиною мого життя. Можна словом ранити, словом можна вилікувати, але словом подяки необхідно сказати правду людині, яка з’явилась в твоєму житті, в ту мить, коли саме життя просило допомоги. Я дякую Господові Богові за те, що я познайомилась з А.І. Потопальським, людиною щирою і відвертою, людиною мудрою і доброю. Я вдячна тій дівчинці Людмилі Радухівській, яка поділилась своїм досвідом, взяла мене міцно за руку та повела дорогою одужання і тілесного, і духовного. Я ще з дитинства знаю притчу про 10 прокажених, які зцілилися, тому з подякою звертаюсь до Господа Бога і до людей, які допомагають мені. На жаль не всі почуття можна передати словами, але слів, що йдуть від щирого серця не буває ані замало, ані забагато. Низький уклін Вам шановний, Анатолій Іванович, за вашу мудрість і відданість своїй професії, і українському народу.
З повагою і вдячністю Ірина Гладченко

А.Дем'янчук, м. Ірпінь : 04/04/2015

ЧОМУ НЕ ПРОДАЮТЬ «ІЗАТІЗОН» РОЗРОБЛЕНИЙ А. І. ПОТОПАЛЬСЬКИМ В АПТЕКАХ?
Цієї зими я стикнулася із захворюванням гайморит. Раніше ніколи ним не хворіла, тому була дуже засмучена і шокована. Прикрістю було і те, що це сталося під час мого навчання в Національній академії прокуратури України. Оскільки гайморит виявили дуже пізно, тому негайно зробили прокол. Однак, і тут знайшлись люди, які допомогли вирішити мою проблему. Зокрема, Людмила Любомирівна Радухівська на семінарському занятті розказала нам про розробки геніального вченого, кандидата медичних наук, доцента, Заслуженого винахідника України, професора Європейської академії проблем людини, номінанта Нобелівської премії 2004 р. за спеціальністю «медична хімія» ПОТОПАЛЬСЬКОГО АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА, зокрема, препарат «Ізатізон», що міг би допомогти мені подолати свою недугу. В лікарні мене попередили, що це захворювання може виникати знову і знову, тому я без роздумів почала застосовувати даний препарат в лікувальних цілях. І дійсно з моменту застосування «Ізатізону» в мене немає жодних проблем з носовою порожниною. Вже третій місяць навіть нежитю немає, хоча для весняної пори року вона для мене є характерною. Застосовувала я препарат, закладавши в ніс на 30-45 хв. ватні турунди, змочені в ньому. Під час застосування я не відчула ні дискомфорту, ні побічних ефектів. На даний момент один курс лікування в 40 днів я завершила, для цього мені вистачило 10 пляшечок «Ізатізону». Планую і надалі його застосовувати, як в лікувальних так і профілактичних цілях, оскільки згідно інструкції він лікує понад 250 захворювань. Досить приємною і сприйнятою є ціна на даний препарат. Вартість однієї пляшечки складає всього 15 гривень. Це є ще одним плюсом цього препарату, тим більше порівняно з багатьма дорого вартісними і малоефективними препаратами із аптеки. Дуже вдячна лікарю Анатолію Івановичу Потопальському за цей чудодійний і приємний по ціні та в застосуванні препарат. Завдяки йому я забула про проблеми із гайморитом та нежиттю і можу дихати вільно. В подальшому буду рекомендувати цей дієвий препарат знайомим, в яких виникнуть такі проблеми.

К. Симон.: 05/02/15

На протязі 10 років хворію гепатитом С, пройшла курс лікування пегілірованим інтерфероном, лікувалась рік, вірус зник, але через два тижні повернувся, вірусна нагрузка почала зростати великими темпами.
На початок курсу лікування у А.І.Потопальського вірусна нагрузка становила 2,3?107 копій/мл.
Після курсу 2,5 місяці комплексного лікування вірусна загрузка знизилася до 1,3?106!
Продовжую лікування і дуже вдячна за те, що існує такий варіант лікування, який приносить такі надзвичайні результати і приносить користь організму в цілому!

О.Б. Омельченко : 17/01/2015

Добрый день! Хочу выразить Вам благодарность за Ваш труд и спасение человеческих жизней. У мужа заболевание псориаз уже более двадцати лет. Два года назад после сильного нервного потрясения началось обострение ноги от колен и до самых пяток полностью были поражены, а также локти, спина, ягодицы. На ладошках полностью все покрылось гнойными волдыриками кожа стала твердая грубая и начала облазить пришлось носить перчатки. увидев рекламу по телевизору решились попробовать! После трех месячного курса лечения на теле остались только розовые пятнышки на месте пораженной кожи и те на солнышке исчезли. Курс повторяем два раза в год весной и осенью в период обострения.

С. Приварська : 26/06/2014

Купили все у Вас. Все приймаємо. Були в офісі Вашому. Подяка також за особливу ВІЧЛИВІСТЬ і ГЛИБИНУ розуміння проблеми. Не можу забути того ТЕПЛОГО прийому і ДОБРИХ слів.
Хай Вас Бог благословить

Карпова Н.А. : 06/03/2014

Шановні колеги!
Нещодавно ми ознайомились з статтею про амітозин в журналі Plos One “Amitozyn Impairs Chromosome Segregation and Induces Apoptosis via Mitotic Checkpoint Activation” і подивились фільм про чудо-препарати доктора А.І. Потопальського Нам стала зрозуміла висока ефективність розроблених перспективних препаратів. Вони не просто вбивають ракові клітини, а заставляють їх перетворюватись в нормальні, тобто диференціюватись і гинути природною смертю через старіння – апоптоз. Враховуючи те, що стаття представлена англійською мовою переконливо просимо Вас розмістити в цьому розділі її переклад на доступній російській або українській мові і дати посилання на фільм «Чудо-препарати доктора А.І. Потопальського»
З повагою,
лікар Карпова Н.А., Київ

Відповідь:
Шановна Н.А. Карпова!
Ми щиро вдячні за Ваш професійний інтерес до наших перспективних наукових розробок. Посилання на останні наші публікації англійською і українською мовами, а також на фільм «Чудо-препараты доктора А.И. Потопальского» розміщуємо нижче. Незабаром телестудія планує розмістити чергову серію фільму.
З повагою, А.І. Потопальський

Стаття Amitozyn Impairs Chromosome Segregation and Induces Apoptosis via Mitotic Checkpoint Activation
англійською мовою
Український переклад статті

Фільм «Чудо-препараты доктора А.И. Потопальського»


Бабиенко З.И. : 04/02/2014

Добрый день! Я и мои сотрудники хотим купить изатизон - прекрасно, безболезненно выводит бородавки - просто смазывать, как йодом каждый день и они исчезают, любые гнойники и ранки заживают быстрее. Это проверено. Я считаю такой препарат должен быть в каждой семье, как зеленка, йод.

Людмила : 26/11/2013

Здравствуйте , Доктор! Благодарна Вам за Ваш труд и сподвижнечество на благо людей! Как максимально долго можно принимать Ваш чудо-изатизон? А настойку чистотела?

Відповідь: Уважаемая Людмила!
Все мы искренне благодарны за высокую оценку разносторонних эффектов изатизона при болезнях всех живых существ и препаратов чистотела, который древние греки недаром называли «Даром Неба». Принимать изатизон и настойку необходимо регулярно строго по разработанной нами в течение более 50 лет методикам.
Инструкция использования Изатизона : http://www.potopalsky.kiev.ua/ru/izatizon.html#in
Инструкция использования Настойки : http://www.potopalsky.kiev.ua/ru/phytotea.html#zbir
Вопросы по телефону: 044-526-96-21
С уважением, А.И. Потопальский

Алла Миколаївна З., м. Миколаїв : 24/10/2013

Моя знакомая использует ваш изатизон для лечения псориаза и просто в восторге от результатов. Я конечно тоже куплю обязательно и лекарство и фиточаи. Но у меня вопрос - смогут ли ваши чаи помочь при заболевании щитовидной железы? Диагноз - гипофункция, аутоимунный тиреодит. Таблетки эутирокс и тироксин вызывают аллергию. Заранее Вам благодарна! Низкий Вам поклон. Если бы знали о Ваших препаратах раньше, не потеряли бы маму - рак легких.

Відповідь:Уважаемая Алла Николаевна! Попросите Вашу знакомлю прислать на нашу электронную почту подробные данные о ее успехе в лечении псориаза изатизоном. Они будут полезны миллионам больных этой болезнью. Препарат у нас есть. Звоните (044) 526-96-21. Что касается фиточаев, то в позапрошлом году завод «Лектравы» был продан иностранной фирме, а выпуск наших очень востребованных фиточаев по непонятным причинам прекращен. Поэтому за разъяснениями прошу обращаться к дирекции завода по адресу: Україна, 10001, м. Житомир, Київське шосе, 21. О Вашей болезни сообщите подробнее.
С уважением, А.И. Потопальский

Гришко В.В. м.Ірпінь та Алла Григорівна с. Ушомир : 23/09/2013

Шановний Анатолію Івановичу! Хочу щиро подякувати за Ваші ліки. Завдяки ізатізону я вилікувала риніт, якого не могла позбутися протягом 6 років. Ліки, які призначали лікарі, результату не давали.В мене постійно тікло з носа, вже не надіялась на покращення. І тільки після прийому курсу лікування ізатізоном мене ця проблема більше не турбує.Навіть не вірилось, що таке може бути. Велике спасибі Вам за Вашу працю і турботу про людей. Я дуже вдячна М.І.Потопальській, яка допомогла мені знайти Вашу аптеку (вул.Заболотного, 150), де я купую ліки для себе і своїх близьких. Я живу в м.Ірпінь, тому можу їздити за ліками в цю аптеку, де працюють дуже чемні фармацевти, які охоче дають консультації. Допоміг мені і кавбузол у лікуванні дискинезії жовчовивідних шляхів. Нехай Бог дає Вам здоров'я на довгі роки. З повагою і щирою вдячністю Вікторія (м.Ірпінь) та Алла Григорівна (с.Ушомир)

Гость, Николаев : 11/01/2013

Я тестю брал Изатизон после операции, свищ вырезали после геморроя... делали перевязки с мазями... почти не заживало...когда начали делать перевязки с Изатизоном... все начало затягиваться очень быстро...набирали в шприц и капали прямо где вырезали. В общем нам помогло! Спасибо!

Коментар: З подібних цьому усних і письмових повідомлень необхідно зробити висновок усім небайдужим: маючи такий ефективний засіб, не затягуйте час і не ускладнюйте перебіг важких захворювань.


Галина Матусевич, Київ : 28/12/2012

Шановний Анатолій Іванович!
Прошу Вас розмістити на цьому сайті в розділі «Відгуки» посилання на Вашу книгу «Препараты чистотела в биологии и медицине» для користування усіма бажаючими. Одночасно прошу надрукувати відгуки з сайту KooB.ru спеціалістів і пацієнтів на цю книгу і розроблений Вами ефективний спосіб лікування злоякісних пухлин, вірусно-мікробних інфекцій, а також багатьох інших серйозних недуг.

Відповідь: Шановна Галина Матусевич! Дякуємо за Вашу пропозицію.
Текст книги «Препараты чистотела в биологии и медицине» представлений на сайті KooB.ru

Відгуки з сайту KooB.ru

Филипп Онищук Дорогой Анатолий Иванович! Вы мой главный Учитель в науке и жизни! Благодарю судьбу за то, что первые шаги в науке были сделаны под Вашим руководством еще в далеком 1971 году, в созданной Вами лаборатории при Львовском мединституте... После выполненной под Вашим руководством кандидатской, я продолжил начатые исследования в Сухумском НИИЭПиТ АМН и защитил докторскую диссертацию, но все , что удалось мне сделать, это благодаря тем идеям, которыми Вы щедро делились со своими учениками. Низкий Вам поклон, доброго здоровья, с наступающим ЮБИЛЕЕМ, любви и признания Ваших неоценимых заслуг в НАУКЕ!!! С глубоким уважением, Ваш Филипп Онищук

Нина, Винница Дорогой Анатолий Иванович спасибо за спасение моей жизни. Ваши чудесные препараты и Ваше доброе сердце помогли мне выздороветь от страшной болезни меланома. Низкий поклон Вам.

Анна, г.Винница Многоуважаемый Анатолий Иванович! Дай Бог Вам здоровья, долголетия, успехов, сил, терпения. Пью Ваш сбор, чай, изатизон, кавбузсорб, кавбузол, результаты хорошие. Огромное Вам спасибо за то что вы делаете! Нужно просить у правительства чтобы об Потопальском А.И. и его программах и препаратах говорили по телевидению.

Владимир, врач-онколог, Украина Уважаемые авторы сайта Владимир Никонов и Григорий Ефимов! Вы молодцы – вспахали целину с бесчисленными информационными пластами. Все больные и врачи, а особенно онкологи, благодарны за такую необходимую в настоящее время книгу А.И. Потопальского «Препараты чистотела в биологии и медицине», которую вы превратили из библиографической редкости в настольную книгу для каждого. С уважением, врач-онколог Владимир, Украина.

Наталия Дай Бог, здоровья и долголетия этому светлому человеку! Благодаря разработкам Анатолия Ивановича мой отец после тяжелейшей аварии (с сильными ожогами и другими последствиями) встал в ряды здоровых людей за очень короткий срок. Врачи, которые его лечили и наблюдали были сильно удивлены результатами "своего эффективного" лечения. но под конец нашего трехнедельного пребывания в больнице они узнали чем мы лечили папу. Их удивлению не было предела. Они сами настаивали о продолжении лечения препаратами Анатолия Ивановича. Мне самой препарат изатизон помог избавиться от кисты, которую не могли лечить во время беременности и кормления грудью (я могла лишится двух здоровых зубов в свои то 28 лет). но этого не произошло. А то с какой легкостью уходили эрозии у меня и моих близких. А врачи диву даются, диагнозы и анализы жуть, а через пару недель - куда все девается?! А мои детки, любой прыщик, расстройство кишечника или желудка, любая детская хворь - помощник №1 изатизон, ковбузол, ковбусорб. И бед не знаем. Наш педиатр ругает что мы к ней не ходим. А зачем??? Мы не болеем, а в случае чего у нас есть панацея от всех болезней. Спасибо еще раз Анатолию Ивановичу и низкий поклон Вам. Берегите себя. Успехов вам, сил, терпения, мудрости и мужества выстоять в борьбе с нашими законами и добиться как минимум всеукраинского признания ваших открытий и наработок. Побольше вам благодарных пациентов. Вы очень нам нужны.

Елена Я и мои родные успешно применяем фиточаи доктора Потопальского на основе чистотела, а также другие его лекарственные разработки на основе алкалоидов чистотела. Все мои очень хвалят именно эти лекарства, так как они отличная поддержка здоровья в наше экологически тяжелое время, дополненное к тому же постоянными стрессами. Дай Бог здоровья и долгих лет жизни автору разработок.

Михаил Я и мои знакомые, болеющие меланобластомой(пигментной опухолью)успешно излечились препаратами чистотела: 10 фитачаев, с чистотелом, которые выпускает завод «Лектравы» (г.Житомир), настойкой чистотела, омелы, календулы и аира и др.- системой духовного и физического молекулярно-генетического оздоровления.

Ольга Огромное Вам спасибо за то что Вы есть и За то что вы делаете, здоровья Вам

Lialia Почему ничего не говорят по телевиденью ,по 5-му каналу? По 5-му каналу часто выступают-- Владимир Пилипчук (НВО "Экомед"), Александр Филатович ("Центр живого слова"), Наталия Земная (Зубицкая) с Зеленой аптекой. А об Потопальском А.И первый раз слышу. Люди, а как потребовать у правительства, чтобы его программы и препараты были включены с пользой для всех украинцев? Может Скрипку Олега попросить, как-то поддержать, бо остальные эти певцы,то...?

Гость 3 ГОДА ПЬЮ ВАШ СБОР! ПОТРЯСАЮЩИЕ РЕЗУЛЬТАТЫ! РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ!

АЛЛА Я ВАС БОГОТВОРЮ! ВЫ ГЕРОЙ НАШЕГО ВРЕМЕНИ!

Наталія Григорівна, Київ : 08/10/2012

Добрий день, шановний Анатолій Іванович!
Хочу висловити Вам свою подяку за Те, що Ви розробили нешкудливі, на природній основі антиракові препарати для боротьби зі злоякісними утвореннями. Пью сама Ваш чудодій збір, чаї, ізатізон, кавбузсорб, кавбузол. Результати хороші. Дай Бог вам здоров'я, сил та надхнення пережити небайдужість влади та запровадити в массове виробництво свої протипухлинні ліки, яких очікують тисячі хворих

Відповідь:
Шановна пані Наталія!
Не забудьте повторювати наші курси лікування на протязі 5-ти років для запобігання рецидивам.
З повагою, А.І. Потопальський


Т.Б.Б., Израиль : 30/08/2012

Уважаемый Анатолий Иванович! Два года тому назад, т.е. осенью 2010 года у меня определили рак молочной железы между 1-ой и 2ой стадией. Я не очень испугалась, т.к. уже знала о Вашей методике и Ваших препаратах. Но мой участковый врач, которая Вас глубоко уважает и верит Вам, всё-таки посоветовала опухоль удалить, т.к.она была очень агрессивна и находилась близко к соску. Но сказала обязательно принимать Ваши препараты по Вашей схеме. Так я и сделала.До операции я два месяца принимала все препараты, кроме свечей. После операционное иммуногистохимическое исследование показало: экспрессия-отрицательная, лимфоузлы-чистые. Сейчас я пошла на пятилетний срок борьбы с метастазами. Я уже выпила за два года шесть курсов и начинаю третий год. УЗИ и другие показатели в норме. Но самое интересное, что за это время у меня уменьшились подагрические косточки на ногах, и я с 39-го размера обуви почти вернулась к своему прежнему 36, правда сейчас я ношу 37-ой. Я была в институте и всё демонстрировала Вашим сотрудникам. А ведь за это время я никаких лекарств, кроме Ваших, не принимала.Спасибо Вам и низкий поклон.Сейчас я живу в Израиле, но всё равно буду лечиться Вашими препаратами, чаями и т.д. от всех болезней. И уже двое моих друзей в Израиле и подруга в США пьют Ваши лекарства и ощущают улучшение. Ещё раз большое спасибо. Здоровья Вам и Вашим близким. С уважением, Т.Б.Б.

Василя Коваля, Київ : 18/07/2012

Шановний Анатолій Іванович Потопальський!
Нещодавно подорожуючи і відшукуючи цікавинки в міжнародній павутині – інтернеті, зустрів і щиро зрадів двом вельми важливим повідомленням:
Перше – видано пристойним, як для нашого часу, 5-тисячним накладом книга «Національні лідери України». Але можливості для поширення інформації серед читачів всього світу необмежені, бо є її Інтернет-версія www.who-iswho.ua Вітаю Вас, увесь колектив співробітників і Ваших однодумців з гідним представленням у цій солідній праці світового значення (стор. 245-247).
Друге – на Вашій сторінці в інтернеті www.potopalsky.kiev.ua з’явилась можливість зворотнього зв’язку з Вами, бо раніше існувала тільки електронна пошта potopalsky@imbg.org.ua З цієї нагоди моє до Вас запитання і водночас прохання. З різних джерел зустрічаю короткі згадки про створену перлину природи в селі Ходаки – тридцятилітній дендропарк «Перемога», а узагальнюючого матеріалу не зустрів. Зробіть це, бо для нашої вимираючої нації важлива надія на виживання, на перемогу. Будуть вдячні всі наші сучасники і необтяжені ідеологічною муштрою нащадки. Складіть план невідкладних заходів, відкрийте спеціальний рахунок для благодійної підтримки дендропарку. А ми всі разом піднатужимось і розпочнемо допомогу.

З пошаною, Василь Коваль, член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України

Відповідь:
Шановний Василь Коваль!
Дякуємо за увагу до наших розробок. Інформацію про Дендропарк «Перемога» в селі Ходаки ми обов’язково внесемо на наш сайт у розділ «Нові високопродуктивні форми і сорти рослин, стійкі до екстремальних факторів довкілля».
З повагою, А.І. Потопальський


Наталія Горовенко, Київ : 02/07/2012

Шановний Анатолій Іванович Потопальський!
Дуже вдячна Вам за допомогу мені, моїй сестрі і багатьом хворим, яким Ви допомогли подолати важкі недуги. В 2009 році після громадських слухань, присвячених Вашим розробкам, ми разом з моєю сестрою написали лист до редакції журналу «Педагогіка толерантності», який було надруковано в №2, 2010 р. (стор. 142-143). Дуже прошу Вас розмістити цей лист і на Вашому сайті в надії, що знайдуться небайдужі, які відгукнуться на наше звернення.

Відповідь:
Шановна пані Наталія!
Дякуємо за добрі слова і за бажання нам допомогти. Ваш лист до редакції журналу «Педагогіка толерантності» обов’язково надрукуємо і сподіваємось, що знайдуться нові небайдужі, які приєднаються до численних добровольців у різних регіонах України, які відгукнулись на Ваше звернення і створюють громадські оздоровчо-освітні центри – підрозділи нашого Інституту оздоровлення і відродження народів України. Щоб уникнути бюрократичної тяганини, ці центри створюються лише наказом по нашому інституту. Кожний центр працює по-різному, хтось дуже активно, хтось так і не зумів організувати роботу, хоч люди і мали добрі наміри, все залежить від ініціативності його керівників. Головні завдання діяльності таких центрів:
- робота по ознайомленню спеціалістів і населення регіону із створеним А.І. Потопальським новим науково-практичним напрямком молекулярно-генетичного і духовного оздоровлення людини і довкілля;
- духовне оздоровлення однодумців і готових до цього людей;
- поширення нових лікарських, сільськогосподарських і декоративних рослин і їх використання для оздоровлення;
- виступи в пресі, на телебаченні і радіо;
- активізація аматорських оздоровчих гуртків у школах і у трудових колективах;
- організація проведення регулярних осередкових місцевих і загальнодержавних нарад і конференцій із вказаних напрямків роботи, обмін досвідом і публікація відповідних матеріалів у пресі, при виступах по радіо і телебаченню.
Однодумці громади намагаються активно боротись із такими диявольськими звичками як лихослів’я («класичне» і «окультурене»), тютюнопаління, вживання наркотиків, зловживання алкоголем, егоцентризмом та ін. Будемо раді прийняти до наших лав активних небайдужих людей, які мають намір допомагати нам і багатьом тисячам хворих у всіх регіонах України. Зараз такі центри уже функціонують у Києві, Київській області, Житомирі, Стрию, Івано-Франківську, Львові, Хмельницьку, Херсоні та інших містах і селах.


Текст листа до журналу «Педагогіка толерантності»

Редактору журналу «Педагогіка толерантності»

Від імені колишніх хворих важкими недугами, які вилікувались завдяки системі молекулярно-генетичного і духовного оздоровлення доктора А.І. Потопальського, найщиріше дякуємо шанованому численними читачами Вашому журналу за постійну боротьбу із силами зла у всіх його проявах і на усіх рівнях.

Великий резонанс у суспільстві викликали публікації в Вашому журналі про життєвий і науковий шлях видатного вченого А.І. Потопальського – автора новітніх ліків і біотехнологій, численних нових сортів рослин, Заслуженого винахідника України, професора Європейської академії проблем людини, директора Інституту оздоровлення і відродження народів України і благодійного фонду «Небодарний цілитель», кандидата медичних наук, номінанта Нобелівської премії 2004 р. Організовані Вашим часописом та Громадською Радою освітян і науковців України 5 лютого 2009 р. авторитетні Слухання досягнень наукового напрямку, розробленого А.І. Потопальським, грунтовно відображені у його № 1-2 за 2009 рік. У ньому також надруковані спогади колишнього старшого інспектора МОЗ України, кандидата медичних наук С.М. Гаврилюка, який показав невмирущу силу протидії старої і теперішньої бюрократії, та стаття відомого журналіста, письменника Євгена Колодійчука, який з душевним болем пише про нелегку долю ще однієї перспективної пропозиції А.І. Потопальського – «Чаї для онкопрофілактики і загального оздоровлення». Йдеться про запропонований вченим комплекс з десяти оздоровчо-профілактичних фіточаїв, які виготовляє Житомирський завод «Ліктрави», і їх тернистий п’ятирічний шлях до споживача, хоча їх могла реалізувати кожна аптека.

На жаль, промивисте рішення Слухань про термінову необхідність для реалізації цих відкрить – створення Українського Національного центру духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля, надіслане тодішнім керівникам держави, залишилось без уваги. Пропонуємо звернутись з цією пропозицією до нової влади, журналу ввести постійну рубрику «Борітеся – поборете» з публікацією відгуків і пропозицій читачів на цю тему. Якщо не хочуть рятувати свій народ від неминучого вимирання державні мужі, то це має зробити сам народ за принципом: «Здоров’я трудящих – справа рук самих трудящих». Будемо повсюди організовувати силами ентузіастів оздоровчо-освітні осередки Братської оздоровчої громади України (БОГУ) «Радість», Інституту оздоровлення і відродження народів України та благодійного фонду «Небодарний цілитель».

А фінансову підтримку забезпечимо добродійними внесками, які будемо перераховувати на рахунок благодійного фонду:

Благодiйний фонд А. Потопальського "Небодарний цiлитель"
р/р № 26006012818021 в Укрексiмбанку м. Києва МФО 322313 код ЗКПО 21688650

Започаткувавши таку Всеукраїнську толоку, звернемося за допомогою і до нашої діаспори у всіх регіонах світу. Просимо Вас повідомити в журналі про цю акцію.

Учасники громадських Слухань 05.02.2009 р., колишні пацієнти А.І. Потопальського
ГОРОВЕНКО Н.О., УРМАНЧЕВА Л.О. Перейти до англійського перекладуФорма для надсилання нового відгуку

Текст відгуку:
Прізвище:
Ім'я:
По-батькові:
Країна, місто:
Зворотній E-Mail:
    Copyright © 2011  All Rights Reserved